Дитяче відділення Гуляйпільської лікарні припиняє працювати. Дітей направлятимуть у Пологи

0
1194

У Гуляйпільській районній лікарні з 25 листопада не прийматимуть на лікування дітей. Їх направлятимуть до Пологівської БЛІЛ. Таку інформацію дізнались та оприлюднили активісти, які створили ініціативну групу стосовно роботи Гуляйпільської ЦРЛ та на початку року зібрали близько 10 тисяч підписів, зокрема, за збереження всіх наявних відділень лікарні.

Активісти зазначають, що за їхніми підрахунками у Гуляйпільській, Воздвижівській ОТГ та у Гуляйпільському районі проживає близько п’яти тисяч дітей, а у дитячому відділенні один районний педіатр – Наталія Азарова. Тепер, коли вона йде у відпустку у зв’язку з вагітністю та пологами, про що повідомила в.о. головного лікаря та його заступників ще у серпні, виявилось, що заміну їй не знайшли й відділення тимчасово не функціонуватиме. Вони звернулись із запитом до в.о. директора Гуляйпільської районної лікарні Анатолія Трусова із запитом від імені гуляйпільчанки Тетяни Рябко, де прописали основні пункти:

  • До кого зверталися з даного приводу для вирішення питання.
  • На яких ресурсах давали оголошення про пошук дитячого лікаря.
  • Кому з лікарів сусідніх районів пропонували заміщувати дану вакансію та чи було це офіційно.
  • Чи була медична нарада з цього питання? Якщо так, то які варіанти подальшої роботи відділення розглянули та що вирішили.
  • Є інформація, що з 25.11.2019 року госпіталізація дітей здійснюватиметься у місто Пологи. Прошу підтвердити чи спростувати її.

Запит та відповідь на нього оприлюднили в декількох місцевих групах у Facebook.

«Питання укомплектування цієї посади постійно розглядалось на оперативних нарадах. Оголошення про пошук лікарів було розміщено у районній газеті та в фейсбуці. Звертались до лікарів Оріхівської та Пологівської лікарень, – йдеться у відповіді на запит Тетяни Рябко за підписом в.о. директора КНП «Гуляйпільська районна лікарня» Анатолія Трусова.

Також зверталися до Бірюк Галини Василівни, яка має спеціальність лікаря-педіатра й проживає в районі, але отримали відмову.

Консультувалися щодо прийняття на посаду лікаря-педіатра Руденок Ніни Петрівни та Онучка Сергія Сергійовича, але термін дії їхніх сертифікатів закінчено. Для працевлаштування на посаду лікаря-педіатра їм необхідно пройти курс у ДЗ «ЗМАПО МОЗ України» протягом кількох місяців при наявності групи для навчання.

15.11.2019 року відбулася нарада у Голови районної ради за Вашою участю де було розглянуте питання укомплектування посади лікаря педіатра. Були прийняті рішення, про які Ви знаєте».

Те, що діти, які проживають на території Гуляйпільської та Воздвижівської громад та Гуляйпільського району, будуть госпіталізовані до Пологівської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування, головний лікар Роман Кравченко підтвердив. За його словами, медичні працівники педіатричного відділення готові взяти додаткове навантаження. Гуляйпільський район не відшкодовуватиме кошти за надані лікувальні послуги їхнім мешканцям, бо це можливо лише після підписання договорів із НСЗУ.

Джерело: Гуляйполе.CITY

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

3 − 2 =