22 листопада відбулася п’ята сесія Пологівської міської ради. Відкрив і провів її міський голова Юрій Коноваленко. Обранці розглянули більше 60 питань, а також визначилися, чи підтримувати петицію про встановлення велопарковок на територіях шкіл громади.

Нагадаємо, автор петиції Оксана Бойкова запропонувала встановити велопарковки у школах, щоб діти могли їздити до своїх навчальних закладів на велосипедах і цивілізовано залишати їх у спеціально призначених для цього місцях. Популярність велоспорту серед молоді зростає, тож українці поступово переймають досвід європейських країн, де дуже легко знайти безпечне місце для парковки велосипеда. Петиція, розміщена на сайті “Розумне місто”, набрала досить швидко 100 необхідних підписів, це означає, що пологівці підтримують цю ініціативу і бажають покращення умов життя і благоустрою свого міста.

Міський голова Юрій Коноваленко повідомив, що попередньо вже підрахували у скільки міському бюджету обійдеться одна така велопарковка на 20 велосипедів – приблизно у 20 тисяч гривень. Більшістю голосів депутати підтримали петицію, хоча знайшлися і ті, які вважають, що велопарковки не потрібні, мовляв, діти до шкіл на велосипедах не їздять. Протилежне доводить практика Пологівської ЗОШ №4, де вже є встановлена велопарковка, якою користуються учні.

Будемо сподіватися, що в бюджеті наступного року передбачать кошти на втілення громадської ініціативи.

Наталія Осипенко.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

twenty − 7 =