ЗАЗ розпочав виробництво “офісів на колесах”

0
336

Запорізький автомобільний завод (ЗАЗ), який входить до корпорації “УкрАВТО”, почав виробництво автомобілів спеціального призначення для виконання функцій мобільного офісу на базі автомобільного шасі Sinotruk на замовлення компанії “Нью Арк Україна” (Дніпро). Прес-секретар корпорації Дмитро Скляренко повідомив, що Sinotruk – це китайська державна корпорація.

Новий автомобіль ЗАЗ оснащений дизельним силовим агрегатом потужністю 125 кВт. Інших характеристик автомобіля завод поки не надає. Вартість “офісу на колесах” не розголошується.

Також стало відомо, що ЗАЗ почав виробництво ще одного нового виду продукції – ємностей для зберігання палива (20TCG). Виробництво ємностей дозволить додатково дозавантажити  виробничі потужності, велика частина з яких тільки готується до введення, а також забезпечити роботою персонал.

До кінця 2019 року ЗАЗ збирається розпочати виробництво приміських автобусів малого класу А09 на шасі Mercedes-Benz, а також виготовити і сертифікувати низькопідлоговий міський автобус А18.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

3 × one =