Вихідні будуть з дощем, а з понеділка – значно похолодає

0
424
  • Отже. Жовтень вирішив приміряти на себе мамині туфлі на підборах і походити в них перед дзеркалом.
    Тобто, хоче листопадову погоду поміряти, хоча ще й малий. Вихідними і на початку наступного тижня в Україні буде холодно і навіть дуже холодно.
    Вдень +7+12 градусів, вночі подекуди до нуля чи й до ‘мінусів‘, періодичні дощі, а в понеділок на Півночі та Заході там, де йтимуть опади, може пролітати мокрий сніг.
    У суботу південний схід та Схід України ще зроблять спробу затримати теплО, але в неділю й там після аж +20 градусів похолодає до +12+16 градусів.
  • Дощі завтра, 5 жовтня, найбільш ймовірні в західних областях, невеличкими зграйками на Півночі. На Одещині, Миколаївщині, Херсощині, Дніпрі й районах аж до Харківщини дощі обіцяють бути помірними та навіть сильними. У більшості областей Центру дощі, якщо й можливі, то локально. На Донеччині завтра очікується суха погода. У понеділок буде особливо холодно, вночі до невеликого морозу, вдень +5+8 градусів! Вже бачу продавців обігрівачів у нових золотих товстелезних ланцюгах на шиї і перстенях з діамантами після цього похолодання) Не сумуйте, потепління ще буде. Обов‘язково, – ось так про погоду на найближчі дні написала Наталка Діденко, Головний синоптик в Opogode – порівняй погоду на своїй фейсбук-сторінці.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

20 − one =