Вибухова розвага для дітей працівників «Дніпрокераміки» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

0
566

Пам’ятаєте, як вам у дитинстві забороняли гратися з вогнем та чіпати електроприлади? А ось дітям, батьки яких працюють на «Дніпрокераміці», цього дня  в РЦ «Юність» можна було все! А все чому? Тому що для них влаштували велике наукове шоу, де малеча була не тільки глядачами, а й активними помічниками професора.

Діти й хвилини не могли всидіти на місці, адже вони разом з професором-науковцем дядею Колею розважалися не по-дитячому: зробили й випили хімічний коктейль, спробували приготувати власноруч солодку вату, дізналися все про грім та й самі погриміли, влаштували паперову дискотеку, навіть вогонь у руках потримали!

Профспілковий комітет «Дніпрокераміки» такі свята влаштовує вже протягом десяти років. На них діти чекають з нетерпінням, адже знають, що це буде не тільки весело, а й дуже смачно, бо окрім розваг та ігор їх там пригощають смаколиками.

Цей день діти та їхні батьки будуть згадувати ще довго, адже  вони отримали яскраві та позитивні емоції, які допоможуть швидше налаштуватися на новий навчальний рік!

Оксана Бойкова.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

six + 13 =