Відбірковий тур “Зорепад-2019” у Пологах. Хто поїде на фінал?

0
942

Зональні відбіркові тури Обласного конкурсу-фестивалю “Зорепад-2019” стартували. Творчий конкурс існує вже 28 років. Традиційно перед фіналом, відбіркові етапи проходять у різних куточках області. Цього року зональні тури розпочалися з міста Бердянськ. Сьогодні кращих артистів обирали у Пологах. З’їхались учасники й з сусідніх районів, зокрема Більмацького. Гуляйпільців цього року не було.

Участь у “Зорепаді” можуть брати артисти віком від 14 до 35 років у кількох жанрах: розмовний, оригінально-цирковий, сучасна-інструментальна музика, сучасна пісня, народна пісня. Учасники фестивалю продемонстрували різноманітні номери, стилі аби  здивувати професійне журі.

Хоч кількість учасників на Пологівському відбірковому турі цього разу була невеликою, у порівнянні з минулими роками, та організатори й журі кажуть якість виступів з кожним роком росте.

Надалі відбіркові тури “Зорепаду-2019” пройдуть у Токмаці, Мелітополі, Енергодарі та Запоріжжі. Фінал, де свої виступи покажуть переможці районних відборів, пройде 18 жовтня в актовій залі Запорізького обласного центру молоді, а прикінцевий гала-концерт в ДК “Дніпроспецсталь” 1 листопада.

Від Пологівського та Більмацького районів на фінальний етап конкурсу “Зорепад-2019” в Запоріжжя поїдуть: тріо “Консонанс”,  зразковий аматорський хореографічний колектив “Золотий ключик”, Діана Асланова, Владислав Пелих, Аліса Приходько, Володимир Гужва та Ліна Купріна.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

seventeen − 2 =