Рекорд з ремонту: на трасі “Запоріжжя-Маріуполь” завершили асфальтувати дорогу

0
1032

30 вересня підрядники завершили всі асфальтні роботи на об’єкті. “Дорогу життя” відремонтували раніше запланованого терміну, встановивши рекорд країни за швидкістю.

Про це в своєму Фейсбуці повідомив керівник програми «Регіональний розвиток» Українського інституту майбутнього Юрій Голік.

Трасу “Запоріжжя-Маріуполь” планували відремонтувати за 3 місяці. Стартували роботи 25 липня, а ввечері 30 вересня всі асфальтні роботи завершені. Ремонт 130 кілометрів зайняв 68 днів. За словами Голіка, такий показник є рекордом країни за швидкістю ремонту доріг.

Підрядникам залишилося доробити роботи з благоустрою траси, там де вони ще не зроблені: нанести розмітку, встановити дорожні знаки, облаштувати узбіччя і обрізати зелені насадження.

Ремонтні роботи проводилися на території Запорізької та Донецької областей. У Запорізькій області реконструкція проводилася відразу на шести ділянках.

На реконструкції дороги працювали три великих підрядника “Онур” “Автомагістраль-Південь”, “Альтком”. За інформацією Юрія Голика, на ремонті об’єкту були задіяні 637 одиниць техніки та 1086 осіб.

Траса “Запоріжжя-Маріуполь” є стратегічною, її називають “дорогою життя”. Саме з цієї автомагістралі курсує військова техніка і особовий склад української армії до Маріуполя. Дорогу не ремонтували з 90-х років.

На ремонт “Дороги життя” в серпні Кабмін додатково виділив 1,24 мільярда гривень.

Джерело: 061.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

five + 14 =