«Талант до мистецтва дається від Бога
І в світ відкривається світла дорога.
Цією стежиною йде він по світу
Свої душі розпускаючи квіти,
Мов птах, в синє небо на крилах злітає
І людям, мов сонце, серця зігріває»

Щороку цими віршованими рядками авторства Ольги Бойко розпочинається районний фестиваль-конкурс пісенно-поетичної творчості «Злет натхнення», заснований, аби вшанувати  пам’ять нашої  землячки, автора і виконавиці пісень, переможниці міжнародних конкурсів Ольги Бойко.

Цього року фестиваль відбудеться  3 листопада об 11:00 в приміщенні РЦ «Юність».

Запрошуємо  глядачів  підтримати талановитих пологівських  виконавців, отримати позитивні емоції  та  задоволення  від  спілкування. Вхід вільний.

В програмі – виступи  учасників конкурсної програми у вокальному та театральному жанрах.

Заявки на участь у фестивалі-конкурсі слід подавати до Пологівського районного організаційно-методичного центру культури  до 30.10.2019 включнона адресу: м. Пологи, пров. Водопровідний, буд. 3, (2-й поверх центральної районної бібліотеки) або на електронну адресу: 34217136@mail.gov.ua

Довідки за телефонами: 2-39-98, 0667644350 – Колісник Світлана Петрівна.


З історії: Творче життя Ольги Бойко було не довгим, проте багатогранним і насиченим. Вона писала чудові вірші та дивовижну музику до них. Складала цікаві  гуморески  для дорослих та пісні для дітей. Оля була  талановитим культпрацівником: працювала з колективами художньої самодіяльності в районному будинку культури, в сільському будинку культури та  загальноосвітній  школі с. Воскресенка (Чапаєвка). Була автором цікавих свят, чудово декламувала прозу і вірші та яскраво виконувала пісні.  А ще вона була напрочуд  чуйною людиною, надійним другом, цікавим співрозмовником і справжнім професіоналом улюбленої справи. Ольга брала участь у багатьох фестивалях та конкурсах, серед яких Всеукраїнський конкурс співаків «Перлини сезону», «Пісенний вернісаж» та Міжнародний конкурс молодих виконавців «Крізь терни до зірок».

Районний фестиваль-конкурс пісенно-поетичної творчості «Злет натхнення» проводиться з 2001 року щорічно у листопаді місяці.

Метою фестивалю є виявлення та розкриття талантів виконавців у жанрах вокального та театрального мистецтва, самодіяльних авторів  та аматорів художнього слова, сприяння виконавцям на шляху до визнання, розвиток та підтримка пісенно-поетичної творчості.

За 17 років фестиваль-конкурс відкрив і дав можливість реалізувати свої творчі мрії  близько 730 творчим особистостям – справжнім  зіркам Пологівщини.

Серед них вокалісти: Тамара Шабловська, Юлія Данилюк, Аліна Сур, Оксана Лашко (Хижня), Тетяна Ковтун, Маргарита Гринь, Ольга Федорченко (Заєць), Людмила Кравцова, Тенгіз Дадіані, Ігор Бойко, Гванца Гуліашвілі, Олеся Білай, Катерина Науменко, Анна Кіріченко, Ірина Чорна, Поліна Семененко, Анна Вовк, Вікторія Ємельянова та Людмила Войцехович, Ліна Купріна,  а також вокальні колективи «Ремікс» і «Калинонька» ЦКД «Гірник», «Мрія»  і «Надія» Пологівського РБК, «Гармонія» Воскресенського СБК, «Черемшина» Федорівського СБК.

За роки фестиваля підкорювали серця глядачів і членів журі в театральному жанрі та в художньому читанні: Софія Чех, Дар’я Шмигля, Вікторія Гавриленко, Людмила Колісник, Аліна Кикош,  Ірина, Аліна і Любов Чичерови,  зразковий аматорський театральний колектив «Браво» Пологівського РБК, Олександра Дмитренко, Тетяна Дігтяр і Світлана Брязун.

Власні авторські твори представляли Андрій Каніболоцький, Анастасія Желябіна, Олександр Шиян, Людмила Атаман, Олена Цепаєва, Ліна Червоненко, Майя Льогких, Анна Ольхова, Єлизавета Бурштика та багато інших обдарованих авторів та виконавців.

За інформацією відділу культури
і туризму райдержадміністрації

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

14 − 4 =