18 жовтня, у п’ятницю, талановиті діти Пологівщини, зразковий аматорський хореографічний колектив «Союз» під керівництвом Армена Гаспаряна та за підтримки батьків, поїхали підкоряти місто Харків на Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Співограй».

Фестиваль тривав 2 дні: 18 жовтня – вокальний конкурс, 19 жовтня –  конкурс хореографії. Атмосфера заходу була напружена та хвилююча, адже  у «Співограї» боролись за першість більше 200 талановитих колективів та вокалістів з України, Молдови, Болгарії і навіть з КНР. Це були важкі, але наповнені емоціями дні.

На щастя, почесне журі відзначили творчі досягнення пологівчан. Дівчатка-вокалісти Аліса Приходько та Діана Асланова вибороли  у номінації «Естрадний вокал»  два призових місця: Діана – диплом лауреата III ступеня, Аліса –  диплом лауреата  І ступеня (викладач: Самойлик Н.Г.).

Зразковий аматорський хореографічний колектив «Союз» (керівник: Гаспарян А.Р.) нагороджений дипломом лауреата II ступеня у номінації «Народна хореографія» за композиції «Гандагані», з якою після конкурсної програми виступили на Гала-концерті та «Квіти Вірменії».

Талановитим дітям бажаємо сміливо крокувати вперед, не зупиняючись на досягнутому! А  керівникам – творчих досягнень, терпіння і талановитих учнів. Саме завдяки їх майстерності та кропіткій праці, Пологи  славляться талантами.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

19 − 5 =