Пологівський парк залізничників планують передати з балансу “Укрзалізниці” в комунальну власність міста Пологи.

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук дав доручення Міністерству інфраструктури відпрацювати питання передачі на баланс Пологівського міської ради Парку залізничників. З відповідним проханням до глави Уряду звернувся народний депутат Сергій Соболєв, до якого в свою чергу звернулися місцеві жителі, повідомляє akzent.zp.ua.

На сьогоднішній день в парку відсутнє освітлення, лавки поламані, покриття доріжок зруйновано. Також не працюють туалети, зруйнований літній кінотеатр. По суті, головне місце відпочинку пологовцев перетворилося в “бомжатник”.

Місцеві жителі неодноразово зверталися до Пологівської адміністрації Укрзалізниці, але ніяких дій залізничниками не робилося. Після цього проблемне питання взяв під власний контроль лідер фракції “Батьківщина” у Пологівської ОТГ В’ячеслав Колєсніков.

Наразі вже є відповідь Мінінфраструктури на запит Прем’єр-міністра. У відповіді йдеться про те, що Укрзалізниця не може безкоштовно передавати майно, яке належить до її статутного капіталу. Це прерогатива Кабінету Міністрів. Таким чином, очевидно, питання передачі в комунальну власність парку в Пологах, буде вирішене на засіданні Кабміну.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

twenty − ten =