Хеловін або ніч напередодні Дня всіх святих відзначають щороку в ніч з 31 жовтня на 1 листопада. Згідно з традиціями, саме в цю ніч злі духи проникали на землю. Для того, щоб захиститися від них, люди вбиралися у страшні костюми.

З часом це свято втратило своє містичне значення. Зараз його відзначають у багатьох країнах світу. В США Хеловін – національне свято. Воно більше карнавальне і веселе, ніж моторошне.

В Україні Хеловін – одне з найулюбленіших свят молоді. Традиційно в цей день влаштовують тематичні вечірки і одягають карнавальні костюми. Більшість вибирають костюми персонажів з фільмів жахів і роблять тематичний мейкап або перевтілюються у привидів, симпатичних відьмочок та зомбі. А маленькі українці дотримуються традиції випрошування солодощів у дорослих.

На Пологівщині свято Хеловіна також вже відзначають не один рік. Щоразу молодь креативить з костюмами. Цьогорік дівчата з Семенівського НВК Настя Чуб (Монашка) і Влада Рябко (Наречена) ретельно продумували свої образи, щоб вразити однокласників під час шкільного свята, яке присвятили Хеловіну. Впевнені, їм це вдалося зробити. З такими персонажами діти залюбки фотографувалися.

А ви святкуєте Хеловін? Якщо так, то надсилайте свої фото в образах на нашу електронку pologivskivisti@gmail.com, а ми додамо їх сюди.

Наталія Осипенко.

Фото автора.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

one × two =