Для пологівських пенсіонерів відкрили сучасний “Сервісний центр”. ФОТО

0
2120

У Пологівському Пенсійному фонді презентували оновлений відділ обслуговування громадян “Сервісний центр”. З лютого 2019 року Пенсійним Фондом України затверджено єдині стандарти обслуговування громадян. Відповідно до них ведуться ремонтні та оновлюючі роботи у відділеннях Пенсійного Фонду по всій Україні. 

На заміну старим столам прийшли нові комфортні модулі оснащені необхідною технікою. Це дозволяє оперативніше та зручніше працювати з пенсіонерами у відділі обслуговування. Тут надають роз’яснювальні, інформаційні та консультаційні послуги.

Керівник Пологівського об’єднаного Управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області Клименко Олександр Миколайович показав і розповів присутнім про оновлене приміщення і техніку. Меблеві модулі  комфортні, оснащені сучасною технікою.  Встановлено відеофіксацію на кожному комп’ютерному місці. У розпорядженні кожного фахівця персональний принтер, комп’ютер, сканер. Під час урочистого відкриття  начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області Жмурко Світлана Олексіївна відзначила:

  • “Наразі стандарти Пенсійного фонду направлені на те, щоб ми приймали всі документи в електронному форматі. Якщо людина прийшла за первісним призначенням чи перерахунком, то всі документи приймаються, скануються і формується електронна пенсійна справа. Всі паперові документи повертаються нашому майбутньому пенсіонеру в цей же день. Ми хочемо, щоб наші відвідувачі й працівники обслуговувалися у гарних умовах. Щоб  наші послуги були не тільки комфортні, а й якісні наші фахівці проходять навчання”.

В залі обслуговування встановили також окремий ноутбук для реєстрації та роботи громадян на веб-порталі. Оновилася і зала очікування для відвідувачів. Там з’явилася сучасна телевізійна плазма й вільна зона Wi-Fi. На презентацію нового відділу завітали пенсіонери, керівництво міста, району та очільники установ й підприємств соціальної сфери, що співпрацюють з Пенсійним фондом.

Після святкової презентації оновлений “Сервісний центр” прийняв і своїх перших відвідувачів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

seventeen − nine =