Пологівські вісті Район Чи врожайний на весілля 2019 рік на Пологівщині?

Чи врожайний на весілля 2019 рік на Пологівщині?

0
3044
Фото Евгена Черкуна та Лілії Масло

Так повелося ще здавна, що осіння пора багата на весілля. Не стала винятком і осінь 2019 року. Наприклад,  весільний бум в багатьох містах країни цього разу наробила вереснева дата 19.09.2019. На Пологівщині не тільки в «особливі» дати спостерігається позитивна ситуація з кількістю укладених шлюбів. Нові офіційні сім’ї реєструють щотижня.

Традиційно більшість весіль пологівці планують саме на суботу. Частина молодят організовують весільну церемонію й у п’ятницю, тож роботи реєстраторам шлюбів цього року вистачає.

За даними Відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Пологівському районі, від початку року лише у місті Пологи в офіційний шлюб вступили 69 пар. Таку цифру у міському ДРАЦСі називають високою, тим паче, що до кінця року залишається ще два місяці. Прогнозують, що статистика виросте.

Популярністю серед пологівських молодят користується і ДРАЦС у селі Воскресенка. Туди стати офіційними чоловіком і дружиною цього року вже завітало 30 пар. А у селі Пологи на весільний рушник стали 24 пари молодят.

Весільна статистика радує не тільки на Пологівщині, а й в Україні загалом. З початку року на теренах нашої держави вкладено вже близько 100 тис. актових записів про шлюб.

Чи пов’язане активне бажання молодят одружитися у 2019 році через прийдешній високосний 2020 рік, можливо, але не факт. Кількість шлюбів цього року, дійсно, не мала, та надто великого ажіотажу також немає, кажуть у відділах реєстрації. Там, не зважаючи на жодні забобони, на молодят чекають і у 2020 році.

Тим, хто цього року одружитися не встигає, а наступного побоюється через погані прикмети, варто пам’ятати, що щастя залежить не від кількості днів у році, і не від його символу, а від міцності самої любові. Зруйнувати союз під силу лише самим людям, а прикмети тут ні до чого. Тим більше, у високосному році в пари з’являється ще один день для насолоди своїми відносинами, бо різниця у високосному році зі звичайним саме у кількості днів – 366.

Катерина ШАПКА.

Фото Євгена Черкуна та Лілії Масло.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

six − three =