У яслах-садочку «Лісова казка» виховують справжні таланти. Вчора, 23 жовтня, малеча групи «Бджілки» підготували для батьків яскраве свято осені.

Свято осені — це завжди феєрична подія. У святковій, гарно прикрашеній кімнаті панувала особлива атмосфера тепла та затишку. Дітлахи співали, танцювали, розповідали вірші та грали в цікаві ігри. Вони подарували яскраві емоції та незабутні враження всім присутнім.

З нагоди проведення свята осені у садочку діти разом з батьками зробили виставку осінніх робіт з овочів, фруктів та інших природних матеріалів. Всі поробки вразили кожного присутнього своєю оригінальністю та неповторністю.

Слід зазначити, що «Лісова казка» – молодий заклад у с. Пологи, який існує близько року. Вихователі та адміністрація садочку намагаються різносторонньо розвивати своїх вихованців, привчати їх до порядку та самостійності. Саме тому в закладі намагаються відзначати кожне сезонне та календарне свято, прищеплювати любов до природи, до навколишнього світу та один до одного.

До речі, нещодавно у «Лісовій казці» встановили новий спортивний майданчик. І тому з 1 листопада діти разом з вихователями будуть займатись фізкультурою не в закладі, а на майданчику. Адже свіже повітря набагато краще впливає на здоров’я дітей та зміцнює імунітет.

Ірина РОТКО

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

seventeen − 13 =