Президент Володимир Зеленський завернув закон, яким передбачалася примусова хімічна кастрація для педофілів, повідомляє Українська правда з посиланням на Верховну Раду.

Деталі: 4 вересня документ повернуто з пропозиціями Зеленського. Водночас, тексту пропозицій у президента не опублікували.

Що було раніше: 11 липня Верховна Рада підтримала законопроект №6449 про посилення відповідальності за злочини сексуального характеру проти дітей.

Зокрема, зґвалтування малолітньої чи неповнолітньої мали б каратися позбавленням волі від 7 до 15 років (до того 7-12 років), а розпусні дії щодо особи, яка не досягла 16 років, – 5 р. ув’язнення (до того обмеженням або позбавленням волі на строк до 5 років).

Проект закону запроваджував для педофілів покарання у вигляді примусової хімічної кастрації.

Також мали створити публічний реєстр осіб, які були засуджені за зґвалтування чи сексуальне насильство щодо неповнолітніх та встановити пожиттєвий адміністративний нагляд за такими особами після їх звільнення з в’язниці.

Думки у експертів і простих людей щодо цього закону розділилися. Одні підтримують таке покарання для педофілів, інші вважають, що він порушує права людей.

Цікаво дізнатися, а що думають з цього приводу пологівці. Чи треба педофілам проводити примусову хімічну кастрацію і створювати публічний реєстр таких осіб? Свої відповіді пишіть у коментарях.  

1 коментар

  1. … В цьому випадку …бере “верх” розуміння того,як багато речей в світі не потребують ні твоїх коментарів, ні твоєї думки…краще піклуватися про своє.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

18 − 15 =