До редакції “Пологівських вістей” надійшов лист від читачки: 

“Я мешканка міста Запоріжжя, у вихідні гостювала у рідних в Пологах і була шокована: не змогла дістатися місцевим транспортом до автовокзалу серед білого дня! Я купила квиток до Запоріжжя на 12.00 заздалегідь, вийшла на зупинку за годину раніше, і за цей час не було жодної місцевої маршрутки – ні об 11.25, ні об 11.46, як прописано у графіку руху. У ньому не позначено, що вони не курсують у вихідні. І так уже не вперше. Раніше я думала: ну всяке буває. Може вийшов з ладу. Але цього разу мене просто розлютило, коли побачила на автостанції, що два порожні автобуси стояли на відстої. Тому прошу міську владу відреагувати!

Навіщо давати дозвіл на перевезення людей, якщо їх не здійснюють? Їдучи на автовокзал повз інші зупинки, я бачила, що на кожній з них стоїть по 8-10 людей, які чекали даремно.

Скажу величезне спасибі водієві іногороднього маршруту, який зупинився мене підвезти, і я ледь встигла на свою маршрутку.

Шановні представники влади! Спасибі за те, що робите все, щоб наше місто красивішало. Але й прошу вжити заходи покарання до тих приватних перевізників, які не виконують свої обов’язки”.

Анастасія РЯБКО

Міськрада відреагувала!

На адресу редакції надійшов лист голови міської ради Юрія Коноваленка. Подаємо його в повному обсязі:

“На питання редакції газети «Пологівські вісті» порушене у статті «Графік руху маршруток не діє. Чи знають про це в мерії?» Пологівська міська рада повідомляє наступне.

Первинно дана стаття з’явилася в соцмережах 26 серпня 2019 року, яку виклала мешканка мста Пологи Анастасія Рябко.

27 серпня за дорученням міського голови працівники виконкому провели розслідування щодо факту порушення розкладу руху автобусних маршрутів №1 та №3. Зазначене порушення було зафіксоване камерами зовнішнього відеоспостереження. Зокрема, автобус за маршрутом №1 відправився із зупинки «Чкалова» об 11.17 замість 11.25, а рейсу за маршрутом №3 з відправленням від зупинки «Чкалова» об 11.46 взагалі не було.

В оперативному порядку встановлено винуватих перевізників, з якими проведено роботу щодо вжиття термінових заходів реагування. З метою недопущення подібних порушень в майбутньому, перевізників притягнуто до фінансової відповідальності та попереджені про можливість дострокового розірвання договору перевезення пасажирів в м.Пологах.

У телефонному режимі винуватий перевізник попросив вибачення в Анастасії Рябко за завдані незручності.

Пологівська міська рада дякує небайдужим пасажирам за інформування. Це дає можливість покращити пасажирське обслуговування на території міста поліг.

Сподіваємося за розуміння та плідну співпрацю в майбутньому”.

 

 

 

1 коментар

  1. Доброго дня. Є ще одне запитання, стосовно перевізників. Хочемо подякувати місцевій владі за зручну зупинку по вулиці Східній. Та виникає питання, коли будуть заїжджати сюди маршрути 5 та 7?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут