У місті гуляли з 9.00 ранку до пізнього вечора. Провели одразу кілька заходів, які йшли паралельно один одному, та вперше організували фестиваль української кухні «Пан Вареник», де всі бажаючі могли пригоститись улюбленою національною стравою. А ще заохотили малечу повзати наввипередки та змагатись за призові місця у BABY CROSS.

Зранку розпочалась IX виставка птахів та тварин у сквері по вулиці Шевченка. Кого лишень тут тільки не було: від малесеньких гризунів до серйозно налаштованих німецьких вівчарок, від хвилястих папужок до величних павичів. Тож нагороджували призерів виставки у кількох номінаціях: декоративні та екзотичні  птахи, домашні улюбленці, свійські тварини. А також представників організації «Пташиний світ». Голові організації, Віктору Рибці, завдяки якому виставка проходить вже дев’ять років поспіль, вручили окрему особисту подяку.

На фестивалі «Пан Вареник» представники старостинських округів Гуляйпільської громади готували цю страву з різними начинками: картоплею, капустою, грибами, м’ясом і навіть із халвою та маком.

Загалом у кожному окрузі експертна комісія дегустаторів обирала та нагороджувала найактивніших «вареникоробів». Ними стали Геннадій Бабак (Рівнопілський с/о), Олена Фінагіна (Темирівський с/о), Галина Бовда (Гуляйпільський с/о), Тетяна Марченко (Новомиколаївський с/о), Ірина Торукало (Успенівський с/о), Сніжана Гура (Дорожнянський с/о), Лариса Кошкалда (Червонянський с/о) та (Мирненський с/о).

Від дорослих не відставали і маленькі спортсмени конкурсу BABY CROSS, котрим потрібно було подолати 5 м. Участь у перегонах взяли Вероніка Шингур (8 місяців), Ванюша Гром (9 місяців), Артемко Степаненко (9 місяців), Кирюша Шейко (10 місяців), Саша Ходус (12 місяців), Макар Шингур (16 місяців), Ліна Козачок (14 місяців).

 

Із сімох малят троє впоралися найшвидше. Бронзовим призером став найстарший учасник – Макар, срібло у найменшої дівчинки – Вероніки, а переможцем став Сашко. Усі маленькі учасники конкурсу отримали подаруночки від міської ради: фоторамки, м’ячики, повітряні кульки та символічні медальки.

Також на площі біля КСК «Сучасник» жителів та гостей міста розважали костюмовані аніматори, а на сцені – шоу-театр пародій «Парадокс» та Dj Rufus. І, звичайно, День міста відзначили святковим феєрверком.

https://gylyajpole.city

10 КОМЕНТАРІ

 1. Не могу понять: вроде бы Пологовский и Гуляйпольский районы расположены рядом, а мы почему-то очень разные. Мне всегда нравилась махновская активность соседей. Вот и сейчас с удовольствием почитала, сколько всего интересного у них было на празднике. Можно у них перенять.

  • Часто спілкуюся з жителями Гуляйполя, майже те саме про що дописуєте ви, вони говорять про пологівців. Багато хто з них вже давно приїздить на свята саме в Пологи.

  • Слушне зауваження. Але як перейняти історичну пам”ять, якщо її немає на генетичному рівні, якщо не знаємо і не шануємо минуле, не вміємо зберігати історичну спадщину краю? Пологівці всього цього, на жаль, позбавлені. Прикладів, аби в цьому переконатися досить багато.

 2. у нас кроме салюта больше ничего хорошего не отметились, как обычно куча столов, помнится был хороший день города в 2015 году, а потом пошла деградация, интересно, сколько за пьянку с каждого стола на площади заработал горсовет….

  • Не секрет, спеціально для Алексів: на сесії міськради депутатами були затверджені офіційні розцінки за місто під один стіл – 1.00₮, під місто для атракціону – 1.50 ₮, , і т.д., Заслужений артист України співак Князь за виступ заплатив у міськраду 5.00 ₮! Про все це була інформація на сайті міської ради ще за місяць до проведення свята. Всі заявки бажаючих розмістити столи, та сидіти за ними на святі, були задоволені після оплати. Скупі, напевне й всі Алекси, бухали, та закусували стоячи, в кущах, та під парканами… Гроші зібрані з столів, продавців, атракціонів, сцени, комунальників, , і т.д. перечислили у фонд українсько-монгольської дружби. Вчасно читайте інфу на сайті міськради http://mradapology.gov.ua

   • красиво написано в оправдание горсовета, походу там и работаешь, почитав все доки как писалось “на сесії міськради депутатами були затверджені офіційні розцінки за місто під один стіл” я не нашел ни единого упоминания, дайте пожалуйста прямую ссылку на документ!!!, а не в дебри люд пинать, “перечислили у фонд українсько-монгольської дружби” – да что Вы говорите, а в подтверждение слов слабо предоставить на обозрение всему люду подтверждение зачислений денег на счета горсовета?? “Скупі, напевне й всі Алекси, бухали, та закусували стоячи, в кущах, та під парканами…”, да ну, типа не скупые граждане наживающиеся на деньгах содранных с народа в виде налогов за столами жировали.

 3. У 2015 День міста дійсно був видатним, адже тоді: “символічно міський голова Віктор Корольов піднявся на повітряній кулі і на висоті декількох десятків…” http://pologyrda.gov.ua/arhiv-novin/1991-svyato-do-dnya-mista.html Вище кулю не пускали, тримали на вірьовках – погода підвела, і Леонідича могло забрати вітром! https://www.youtube.com/watch?v=IxfLoC6UKNk

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

five × four =