Минулої ночі в Інженерному було спекотно, адже з 22.00 учорашнього вечора до 7:00 сьогоднішнього ранку працівники ДСНС контролювали самозапалення пожежі. За ніч згоріло 25 тонн соломи. Причина тому – необережне поводження з вогнем.

Тамтешні жителі прибравши територію, вирішили спалити сміття. А далі природні стихії зробили своє: подув вітер і іскру віднесло до скирти з сіном. На території в 100 м² поряд було розташовано 5 скирт: 2 насипних та 3 тюкованих. Через те, що розташовані вони близько одна до одної, за ніч зітліли всі 5. Пожежники контролювали цей процес, аби вогнище не перейшло на житлові будинки. Сіно зітліло, пожежу – локалізували.

Необережно поводились з вогнем і на Бублику – тут горів очерет. Слід зазначити, що спалювання рослинності категорично заборонено законом і тягне за собою штрафні санкції.

До того ж, отруйний дим, який утворюється при спалюванні рослинних залишків, містить подразнюючі речовини та канцерогенні компоненти. Дим, основним компонентом якого є оксид вуглецю, складається з мікроскопічних часток, які містять компоненти-забруднювачі. При потраплянні в дихальні шляхи ці частинки досягають найглибших ділянок легень і здатні акумулюватися. Регулярне вдихання цих частинок викликає загострення хронічних захворювань людей. З очеретом горить і безліч сміття, що посилює забруднення атмосфери, а також горять тварини, плазуни та дикі птиці. Схаменіться, люди! Будьте обачнішими.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

20 − 1 =