Великий теніс у Пологах став розвиватися досить недавно. Лише кілька років тому. А вже виросла ціла плеяда талановитих спортсменів-любителів, які по кілька разів на тиждень займаються улюбленим спортом.

З боку міської влади, великих підприємств району відчувається підтримка цих спортивних починань. Часто проходять різноманітні змагання з тенісу.

Сьогодні на двох кортах  – ТОВ «Агро Ком 1990» та Пологівського ОЕЗу відбувалися справжні спортивні баталії: пройшов вже традиційний турнір з тенісу до Дня міста. Грали як чоловіки , так і жінки.

У півфіналі у чоловічому парному турнірі брали участь Юрій Балихін та Геннадій Суходоля – Віталій Нанковський та Олексій Піньковський (рахунок 8:3);

Василь Тимошенко та Віктор Бандуров – Сергій Колісник та Роман Сорока (8:3).

У фіналі зустрілися Юрій Балихін та Геннадій Суходоля  з Василем Тимошенком та Віктором Бандуровим. З рахунком 865 перемогли Ю.Балихін та Г.Суходоля. Вони і стали переможцями змагань.

Також на оезівському корті грали жінки.

Третє місце посіла Марина Хмарська, на другому місці – Олена Деркач. Переможницею стала Ганна Волковинська.

Учасників та переможців привітали та нагородили голова Пологівської ОТГ Юрій Коноваленко та його заступник Сергій Колісник.

Всі отримали пам’ятні подарунки та море позитиву.