12-13 вересня на базі Пологівської СРШ №2 триває локальна Школа успіху для молоді. Проводить її випускниця цієї ж школи Ксенія Сторчак, яка влітку брала участь у Школі успіху фонду Кличко. У Пологах захід відбувається за підтримки райдержадміністрації і міської ради.

Школа успіху у Пологах для активної молоді проходить вперше. Це дводенний інтенсив, знайомство і спілкування з цікавими спікерами – успішними людьми Пологівщини і Запоріжжя. Програма також включає екскурсії на ТОВ “Дніпрокераміка”, ТОВ “ГДК “Мінерал” і в майстерню “Добра глина”, а ще ігри, презентації, майстер-класи.

Учасників локаної Школи успіху привітали голова районної ради Олександр Покутній, голова РДА Артур Крупський, міський голова Юрій Коноваленко, директор СРШ №2 Богдан Волощук.

Своїми історіями успіху з молоддю поділилися керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко, директор ТОВ “АГРО КОМ 1990” Віктор Бандуров, головний лікар Пологівського ЦПМСД Анна Дуб, тренер СК “Самбо “Прайд” Володимир Донець, зірка “МастерШеф” Елеонора Зубенко, керуюча супермаркетом “АТБ” Юлія Григоренко, акторка народного театру ЦКД “Гірник” Світлана Філоненко, голова міської ради Юрій Коноваленко, психолог Анастасія Царенко, вчитель англійської мови Ірина Пономарець, майстер зі звукової терапії, власник масажного кабінету “Класичний” Олександр Андрющенко, власниця салону краси “ЯД” Яна Доля та інші. Історією успіху поділилася і сама Ксенія, а розповісти своїм одноліткам їй є що.

Допитливі учасники Школи успіху кожного зі спікерів завалювали питаннями. Від інформації закипає мозок. Приємно, що люди, які вже реалізували себе, відверто розповідали про успіхи і про поразки, про те, як щодня працювали над собою, долали якісь труднощі. Вони давали поради, як досягти омріяного успіху, розповідали про можливості для школярів і студентів.

Головна мета цього заходу – надихнути молодь на досягнення великих цілей, не боятися ставати лідерами, впевнено крокувати по життю, будувати амбітні плани, вірити в себе, постійно працювати над саморозвитком.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут