У Пологах працівники Управління протидії наркозлочинності спільно з працівниками Пологівського відділу поліції  виявили три аптеки, в яких лікарські препарати відпускались з порушеннями встановлених правил. Триває розслідування кримінального провадження.

2 вересня працівники Управління протидії накрозлочинності спільно з працівниками Пологівського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області, під процесуальним керівництвом прокуратури, провели санкціоновані обшуки у приміщеннях трьох аптек в місті Пологи.

В результаті поліцейські вилучили близько 1000 пігулок різних комбінованих лікарських засобів, що містять наркотичні засоби та психотропні речовини,  чорнові записи та інші речові докази.

Встановлено, що в аптеках здійснювалась реалізація препаратів з порушенням встановлених правил відпуску нарковмісних лікарських засобів – без необхідного рецепту з рекомендацією лікаря. Поліцейськими задокументовано факти продажу пігулок з порушенням.

Вилучені пігулки направлені на дослідження до Запорізького Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст.320 Кримінального кодексу України (Порушення встановлених правил обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів). Триває досудове розслідування.

Звертаємось до усіх громадян, якщо ви володієте інформацією щодо розповсюдження, зберігання, придбання, виробництва наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів, повідомте про це за телефоном Управління протидії наркозлочинності 098-004-96-20 або «102».

Відділ комунікації поліції Запорізької області © Офіційний сайт Національної поліції: https://zp.npu.gov.ua/news/novini/na-zaporizhzhi-policzejski-viluchili-blizko-1000-pigulok-kombinovanix-likarskix-zasobiv/

6 КОМЕНТАРІ

  1. Звертаюся до редактора, скажіть, будь-ласка, за неправдиву інформацію хто несе відповідальність? Може все-таки компетентні органи дадуть відповідь для населення, що таке наркотики, нарковмісні препарати, наркотичні засоби, психотропні речовини, нарковмісні лікарські засоби? І яким чином препарати, що на фото мають відношення до обігу наркотичних, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів…(.За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст.320 Кримінального кодексу України Порушення встановлених правил обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів.-з вищевказаного). Для кого це потрібно давати в пресу таку інформацію? Хотілося б побачити більше репортажу дійсно про наркопритони, про роботу відповідних органів по боротьбі з наркотиками. Невже і далі ця боротьба буде проводитися таким чином? Невже нічого не поміняеться в нашій державі? Прошу небайдужих висловити свою думку.

  2. А чули, що з 10 вересня все в аптеках буде за рецептами? Як будемо жити? Гайда за ліками

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

11 − 3 =