12-13 жовтня у Запоріжжі відбудеться Покровський ярмарок. Це одна з найяскравіших та найцікавіших подій року, яка календарно збігається із Днем міста Запоріжжя. Вона збагачує культурне життя області та приваблює гостей з усієї країни.

Традиційно Покровський ярмарок проходитиме на багатьох локаціях, які демонструють досягнення фермерів, кулінарів, підприємств малого та середнього бізнесу, презентують святкові концертні програми за участю солістів і творчих колективів міста, відомих українських зірок, інтерактивні майданчики з майстер-класами, ігровими програмами, фотозонами.

Невід’ємною окрасою свята є «Місто майстрів», що об’єднує найкращих майстрів народних ремесел з усієї України.

Організатори запрошують всіх бажаючих майстрів народних промислів, які відтворять колорит свого регіону, долучитись до участі у ярмарку.

Контактна особа для отримання додаткової інформації – директор департаменту культури і туризму Запорізької міської ради Сергій БІЛОВ (контактний телефон: 093 563 33 50).

З пропозиціями щодо участі майстрів у Покровському ярмарку звертатись до департаменту культури і туризму міської ради (контактні телефони: 061 223 23 23; 097 256 25 60) та до комунальної установи «Запорізький міський центр народної творчості та культурно-освітньої роботи «Народний дім» (контактні телефони: 099 534 09 18, 073 160 48 41).

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

four × 1 =