Школярі Пологівської ЗОШ №4 День фізичної культури і спорту традиційно відзначили туристичним походом, який відбувся 12 вересня. Учні 1-11 класів вирушили  за своїми маршрутами: 1-2 класи досліджували зону парку біля школи, учні 3-4 класів вирушили в парк залізничників, учні 5-11- в зони відпочинку, на Бублик.

Початкові класи відпочивали на пікніку та змагалися в естафетах: «їжак з яблуками», «хто швидший», «м’яч над головою» та «переправа». Гарний настрій та позитивні емоції діти отримали на цілий день.

Учні ж середніх і старших класів, подолавши дистанцію в 5 км, спочатку відпочили, готуючи назву і девіз команди, потім змагалися у три етапи: естафета, пісенний батл, чистота довкілля. Назви команд та девізи додали завзяття дітям у змаганнях: 5-А – «Бджілка», 5-Б – «Сузір’я друзів», 6-А – «Кращі всіх», 6-Б – «Бешкетники», 6-В – «Спарта», 7-А – «Круті джинси», 7-Б – «Щасливчики», 7-В – «Віртус-ПРО», 8-А – «Сімейка», 8-Б – «Комета», 9-А – «Гроза», 9-Б – «Стріла», 10-А – «Переможці», 10-Б – «Шукачі скарбів», 11-А – «ЗНО», 11-Б – «Вулкан».

Естафета пройшла  завзято, цікаво, складалася з  етапів: попади в ціль, набивання тенісного м’яча, стрибки з обручами,  пересування у мішках. Ані вітер, ані сонце не завадили командам отримати перемогу.

Конкурс «Пісенний батл» вимагав від команд зосередженості. Адже спочатку виконували пісні, що готували заздалегідь, а потім  учням 5-х класів за 30 секунд необхідно було пригадати дитячу пісню і виконати її. Учні 6-х класів згадували пісні, в яких є назви птахів або комах, 7-х класів – про Україну, 8-х – про тварин, 9-х класів – про маму, 10-х – спортивні пісні, 11-х – про кохання. В останньому завданні потрібно було об’єднатися в одну команду і виконати пісню разом, використовуючи танцювальні рухи. Емоційне піднесення гарантувало гарний настрій.

Прибравши територію відпочинку, учні повернулися до навчального закладу, де підбили підсумки та ділилися враженнями.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

five + 6 =