На Східній билися й стріляли?

5
3106

Мешканці будинку  № 23 по вулиці Східній сьогодні остаточно втратили спокій. Вдень через відкриті вікна у квартири донеслися галас, крики і  схоже на постріл зі зброї. Як стало відомо згодом, у дворі багатоповерхівки виникла бійка між чоловіками. На місце події прибули правоохоронці.

З якої саме зброї пролунав постріл, і хто є винуватцем ситуації, наразі офіційно невідомо. Кілька жителів будинку, які стали свідками події, розповіли, що бачили двох чоловіків, котрі  билися, наздоганяли  один одного в під’їзді. На щастя, ніхто з людей від сутички агресивних молодиків не постраждав, однак місцеві неабияк занепокоїлись.

Люди підозрюють, що сварка виникла між двома чоловіками, які перебували не зовсім у тверезому стані. Такі припущення людей не безпідставні. Вже не перший рік доводиться спостерігати, як до однієї з квартир багатоповерхівки майже щодня навідуються невідомі особи. Останні привертають до себе увагу своєю поведінкою, що притаманна людині під дією наркотичних засобів. У під’їзді, куди навідуються невідомі, часто відчутний різкий запах оцту,  що поширюється поверхами.

Відчувати себе безпечно на подвір’ї багатоповерхівки або відпускати без нагляду дітей пограти на майданчик жителі будинку не можуть. Хто знає, в який момент можна стати випадковою жертвою «наркоманських» сварок.

5 КОМЕНТАРІ

  1. Слышала, как говорили , что там есть подьезд бл… й и наркомана. Многодетная семья. Парень постоянно садит ” елки” под окнами, периодически приезжают люди и ловят его за стукачество. Наверное, хотят дать орден “Сутулова”. Сестрам тоже нужно, только за другие заслуги. Не дай Бог таких соседей.

    • Я смотрю ,вы не очень добрая, раз такое пишете. Не разумно писать не достоверную информацию,во-первых, а вторых , “Орден Сутулого, а не Сутулова!”

  2. За собой следите, прежде чем писать глупости. Не разумно верить ,а тем более писать на всеобщее обозрение не достоверную информацию. И еще, правильно “Орден Сутулого!” ,так на будущее, чтобы знали…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут