Всі основні роботи з відновлення мосту, що знаходиться на автомобільній дорозі Т-04-01 Дніпро-Васильківка-Покровське-ГуляйПоле-Токмак-Мелітополь, виконано та відкрито рух для всіх видів транспорту. 

Нагадаємо, що конструкція мосту на початку липня частково обвалилася. Тепер автодорога Пологи – Гуляйполе функціонує як і раніше.

Зазначений шляхопровід було введено в експлуатацію, ще в 1952 році. У зв’язку із довготривалою експлуатацією мосту та впливу природних чинників, конструкції мосту зазнали значних конструктивних пошкоджень, а саме: значне руйнування кам’яної кладки устоїв та проміжної опори, наскрізні тріщини в плиті проїзду, відсутність бар’єрного огородження,  відсутність водовідводу зі споруди, що призвело до появи аварійності мосту.

Задля попередження наслідків значного руйнування елементів цього шляхопроводу, комісією зі спеціалістів Служби автодоріг області та підрядних організацій було проведено обстеження вищезазначеної штучної споруди. В результаті чого, фахівцями визначений необхідний обсяг ремонтних робіт.

Станом на 9–те вересня поточного року підрядним підприємством вже виконані  наступні роботи:

– відновлення та укріплення основних  мостових конструкцій (опор та плити проїзду);

– улаштування тротуарів;

– улаштування металевого перильного огородження;

– улаштування залізобетонного бар’єрного огородження мосту.

– нанесення вертикальної чорно-білої розмітки на конструкції бар’єрного огородження мосту.

Наразі на завершальному етапі тривають роботи з улаштування залізобетонних консольних стінок устоїв та з улаштування водовідводу.

 Прес-служба САД у Запорізькій області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут