Пологівські вісті Район Федорівські учні – чемпіони «Олімпійського лелеченяти» з волейболу

Федорівські учні – чемпіони «Олімпійського лелеченяти» з волейболу

0
270

Все ближче до завершення всеукраїнського проекту НОК «Олімпійське лелеченя», коли стане відома найкраща школа країни в 2019-му. 13 вересня в МДЦ «Артек» визначали переможця турніру з волейболу.

У видовищному фіналі зійшлися представники сусідніх регіонів – Дніпропетровщини та Запоріжжя. Від Запорізької області боролися за перемогу учні с.Федорівка. Боротьба була напруженою й емоційною, жодна з команд не хотіла поступатися званням чемпіона проекту. У підсумку «лелеченята» із Федорівки таки здолали опір суперників з рахунком 2:1 і забезпечили собі першу сходинку. Тож Дніпропетровщина стала срібним призером. Третє місце собі гарантували школярі з Луганщини, які у поєдинку за «бронзу» перемогли команду Закарпаття.

Після основних баталій відбулися товариські матчі між збірними «Олімпійського лелеченяти», «Артеку» та команди зі Словаччини, яка теж бере участь у проекті, але поза конкурсом. Юні іноземні гості святкували перемогу за підсумками матчів. Утім, у цьому фіналі не було переможців та переможених, іноземців та українців, на майданчику панувала дружба, й діти радо спілкувалися та робили спільні фото на пам’ять.

Завершився день нагородженням учасників фіналу, тренерів та суддів турніру грамотами й призами від НОК України.

За інформацією noc-ukr.org

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

four + 9 =