Чим більше ми витрачаємо на спорт, тим менше – на лікарні. У цьому переконаний директор ТОВ «АГРО КОМ 1990», депутат Пологівської міської ради і член виконкому Запорізької обласної Федерації футболу Віктор Бандуров. Саме тому він намагається всіляко підтримувати спортсменів і розвивати спорт на Пологівщині.

Напередодні Дня фізичної культури і спорту, який відзначатимуть 14 вересня, Віктор Володимирович від себе особисто і за дорученням голови виконкому Запорізької обласної Федерації футболу Віктора Івановича Межейка привітав юних футболістів ДЮСШ і вручив їм м’ячі.

– Футбол – наймасовіший вид спорту, динамічний і цікавий. Дуже приємно, що у нашому місті багато юних спортсменів, які обирають саме його. Бажаю вам отримувати задоволення від ігор і обов’язково перемагати. Можливо, зараз перед нами майбутні зірки легендарних футбольних клубів «Динамо», «Шахтар» чи «Металург». Тому кожному бажаю не зупинятися, а рости й розвиватися у спортивному плані. Нехай улюблена гра стане важливою частиною вашого життя. Грайте і ставайте чемпіонами! – звернувся до юних футболістів Віктор Володимирович.

Хлопці зраділи подарунку і подякували Віктору Межейку та Віктору Бандурову за підтримку. А головне – пообіцяли не зрадити спорту, навіть не думати про погані звички і на футбольному полі завжди демонструвати найвищий клас.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

three × two =