Пологівські вісті Область “Cлуга” Марина Нікітіна працевлаштувалася сама і взяла на зарплату чоловіка

“Cлуга” Марина Нікітіна працевлаштувалася сама і взяла на зарплату чоловіка

0
1364

Народна депутатка від партії “Слуга народу” після виборів не лише сама працевлаштувалася, а й взяла на зарплату в помічники власного чоловіка Олександра Нікітіна.

Він буде працювати її помічником на платній постійній основі за строковим трудовим договором. Інформація про чоловіка-помічника оприлюднена на офіційній сторінці Нікітіної на сайті Верховної ради, пише Запорізький центр розслідувань.

Також Олександра Нікітіна вказано в декларації депутата, як її чоловіка. Олександр вже кілька років займається ремонтом машин в Гуляйполі, за словами тамтешніх жителів. У реєстрі фізичних осіб є інформація про реєстрацію ФОПа Олександра Нікітіна в лютому цього року, але вже 10 вересня він був знятий з обліку. Основним видом діяльності були вказані якраз ремонт і технічне обслуговування автомобілів.

Згідно зі ст. 34 ЗУ «Про статут народного депутата України», народний депутат може мати до 31 помічника-консультанта – на платній основі, за сумісництвом або на громадських засадах. Вимоги до помічника невеликі, він повинен бути громадянином України, мати спеціальну середню або вищу освіту і володіти державною мовою. Прямої заборони на родинні зв’язки між нардепом і його помічників немає.

Нікітіна стала переможницею по 82 ОВО – Запорізький, Гуляйпільський, Новомиколаївський, Пологівський і частини Оріхівського району.

Джерело: forpost.media

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

four × three =