Для пологівців, що живуть у квартирному будинку №103 по вул. Дружби, сильний дощ – справжнє стихійне лихо. Вже кілька років поспіль мешканці квартири цього дому потерпають від сильних злив, адже їх буквально заливає. Усе тому, що між плитами утворилась тріщина, через яку вода потрапляє до житла. У «ЖИТЛО-СЕРВІСІ» про цю проблему знають, але поки що її не вирішували.

Мешканка цього будинку зняла наслідки липневого дощу. Вона живе на четвертому поверсі. Вода затікала через утворену щілину і текла по всій стіні. Внаслідок чого залило підлогу, газовий котел, мокрі стіни, а про зіпсований ремонт нічого й говорити.

– Ще рік тому ми віднесли лист до «ЖИТЛО-СЕРВІСУ». Працівники установи приїхали, подивились на проблему, запитали, чи ми будемо утеплювати стіни. Ми відповіли, що поки що не плануємо цього робити, і хочемо щоб щілину просто залатали. Нам пояснили, що підйомник для висотних робіт зайнятий, і тому сказали чекати. Минув рік, а проблему не вирішено. Нам цікаво чому?, – розповідає мешканка квартири.

 За коментарем звернулись до директора КУП «ЖИТЛО-СЕРВІС» Олександра Вікторовича Луценка:

– Минулої п’ятниці мої робітники працювали на тій вулиці, ремонтували багатоповерхівки. Машину для висотних робіт ми брали у «Благоустрої». Але є така проблема, враховуючи насаджені дерева поряд з будинком та неможливість ближче під’їхати, вона може підіймати людей, від сили, до 4 поверху, не вище. Бригада виконала ремонтні роботи на тих ділянках багатоповерхівки, до яких змогла дістатись. Окрім того, всі квартири на сьогоднішній день приватизовані. Є визначений кошторис, за що люди платять. Я пропоную мешканцям цієї квартири вирішувати вказану проблему за спільні кошти.  Від мене – робітники, від них – «вишка» яка дістане до їхнього поверху. Те, що ми можемо – виконуємо. Але літати, на жаль, ще не навчились.

P.S. Мешканка цієї ж квартири днями зняла відео зі свого вікна. До сусідів дістали.

Тепер, пологівці віднесли лист з проханням вирішити проблему до Пологівської міськради. Чи допоможуть їм цього разу?

Ірина РОТКО.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

17 − two =