12 вересня у Пологівському БДЮТ відбувся День відкритих дверей. А це значить, що маленька країна радості і творчості знову  зустріла дітлахів та підлітків, які прагнуть цікаво проводити позашкільний час, навчатися корисним справам, творчо зростати і ставати зірочками.

Свято пройшло з таким позитивним драйвом! Одразу було помітно: усі скучили за літо за друзями й керівниками гуртків. Зустрічі раділи і дорослі, і діти. Разом відгадували і співали відомі українські хіти й мультяшні пісні. Разом грали в пантоміму.

А ведучі коротко розповідали про кожен гурток і запрошували приєднуватися до дружної родини талановитих, кмітливих, розумних, креативних вихованців Будинку творчості. Там і співати, і танцювати, і малювати, і ліпити з глини, і в’язати гачком, і плести бісером, і писати, і робити сувеніри, і грати в шахи навчать та ще багатьом цікавим і творчим заняттям. Тож обов’язково приходьте!

З наступного тижня у гуртках вже починаються заняття.

Хто ще не встиг записатися, поспішіть! Читайте також:  Де навчитися співати, танцювати, в’язати, писати, ліпити, малювати? У Будинку творчості!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут