Сьогодні, 24 вересня, з 10.00 до 12.00 народний депутат України Марина Нікітіна приймала громадян у Пологівській РДА. А ви про це знали? Нам, журналістам, ніхто про це не повідомив. Пологівців ніхто не запрошував і не попереджав про особистий прийом.

До редакції “Пологівських вістей” зателефонували пологівці з питаннями: “Чим закінчилася зустріч з Нікітіною? Які питання під час прийому порушували?” Особливо людей цікавило питання стосовно подачі газу в будинки. А ми не знали, що відповісти, адже про прийом громадян нардепом Мариною Вікторівною навіть не чули.

Як виявилось, про цю зустріч 2 дні тому повідомляла помічник народного депутата Вікторія Гужва на своїй особистій сторінці в Інстаграм. Але ж чи підписані на неї зацікавлені в цій події пологівці? В основному, підписані на Вікторію, люди, які цікавляться візажем, а ніяк не роботою нардепа від 82 округу.

Справедливості заради зазначимо, що інформація про прийом була на сайті «Районки», але розміщена о 8 годині ранку 24 вересня, у день прийому. Нібито хтось згадав, що потрібно людей сповістити, і похапцем дав оголошення за 2 години до приїзду депутата.

Зустрічі з попередніми нардепами афішувались за 2 тижні до події, а про цей прийом майже ніхто не знав. І яке ж тоді спілкування вийшло?

Хочеться звернутися до Марини Вікторівни: будемо мати надію, що така прикрість сталася вперше і востаннє. І наступного разу ваші помічники більш плідно попрацюють і організовуватимуть такі заходи на належному рівні.

Читайте нас також у ФейсбуціВайберіТелеграмі та Інстаграмі.

4 КОМЕНТАРІ

  1. Звичайно, знала. Ця інформація була у соц.мережах. Вам, як активним користувачам просторів інтернету, можна було б і відслідковувати сторінку народного депутата свого округу, ви ж ЗМІ. Згодна, цього разу можливо не всі охочі потрапили на прийом. Та все приходить з досвідом, наступного разу помічники будуть більш ретельно підходити до цього питання. А одразу обурюватись – то “найкраща” українська риса, бо ж це так легкоі не потребує зусиль. До речі. Кажете, прям-таки ніхто не знав про прийом? А хто ж тоді ті 14 осіб, що спілкувались з нардепом? І хто тоді задавав питання “а як пройшла зустріч депутата з людьми?”… Значить, люди таки знали. Не знала ваша редакція. То підпишіться на сторінки депутата свого округу, і будете завжди в курсі справ. Вони, помічники, наберуться досвіду й врахують недоліки. А вам бажаю менше обурюватись, і робити з мухи слона. З повагою,

    • Шановна Небайдужа пологівчанка не всі жителі, а особливо старше покоління читають соц мережі тому багато хто і не знав. На мою думку такі зустрічі потрібно проводити у вихідні дні так як багато людей працюють і зроботи не можуть приїхати на зустріч. Щей районне начальство часто приховують та не заздалегіть повідомляють таку інформацію тому що бояться що на них почнуться скарги. Ось наприклад пан голова районної ради Покутній зі своїм заступником Шевченком все бігав у залізничну лікарню щоб її закрити – це було при президентові Порошенку, а коли став презедентом пан Зеленський то пан Покутній швидко знайшов гроші на вінансування лікарні бо знає що йому може зробити президент Зеленський. Також заглянте в декларацію минулих років де в Пана покутнього була заробітна пла вищою а ніж у Президента України ось чого боїться наша місцева влада і я дкмаю що пані Нікітіній на це треба звернути увагу

  2. А чого тепер ходити на прийоми до нардепа. Вона ж ясно сказала, що гроші на лікування й операції не роздаватиме.

  3. “В перше чергу нардеп працює у складі комітету над земельною реформою, зустрічі із виборцями будуть проходити щомісяця, – зазначила помічниця народного депутата Вікторія Гужва – Питання на місцях, з огляду на реформу місцевого самоврядування і ліквідацію інституту мажоритарної системи, не є основним завданням та обов’язком нардепа. Але, парламентський контроль за дотриманням прав і свобод громадян буде здійснюватись та надаватись допомога громадянам: юридичні консультації, інформування, реагування на порушення.”
    Питання, наіщо такий депутат мажоритарщик, якщо питання на місцях не є його основним завданням? Тобто вибрали, дякую, допобачення? Цікаво, де власна думка помічниці, чи думка нардепа 82 округу?
    http://www.rayonka.com/news/view/name/pologivci_zi_svoimu_problemamu_zvernylus_do_nardepa_Marunu_Nikitinoi/#!prettyPhoto

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

5 − 1 =