З 2020 року в Україні стартує другий етап медичної реформи, який торкнеться медицини вторинного рівня. В пакет гарантованих медичних послуг увійдуть також пологи. З початком другого этапу Національна служба здоров’я України буде платити лікарням приблизно 8000-9000 гривень за одні пологи. 

Про це повідомив керівник Національної служби здоров’я України Олег Петренко в інтерв’ю «Сегодня».

Є, наприклад, 374 тисячі пологів за минулий рік в Україні. Якщо додати до розрахунків витрат медикаменти, як необхідну частину, то отримаємо тариф на пологи. Я не можу назвати його до моменту, поки його не затверджено. Але він в межах 8000-9000 гривень, – розповів Петренко.

За його словами, ця цифра може коригуватися і буде законною, коли буде затверджена законом про державний бюджет “Програма медичних гарантій”. При цьому він додав, що українцям не доведеться доплачувати за пологи в лікарнях.

Якщо пологовий будинок, який укладе з нами договір, буде брати доплату – це буде пряме порушення договору. В тариф входить все. З вас не можуть брати ніяких додаткових оплат, – заявив очільник національної служби здоров’я.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут