Якими іменами не варто називати хлопчиків

0
632

В очікуванні народження малюка або відразу після його появи перед батьками постає важливе питання: як назвати дитину?

Хтось вибирає ім’я, керуючись особистими уподобаннями, минулими прихильностями або сімейними традиціями, хтось – слідуючи моді.

Однак якщо ви хочете, щоб ваше чадо прожило щасливе життя, має сенс враховувати сакральне значення того чи іншого імені і уникати тих імен, які несуть в собі негативну енергетику і важку долю.

Про це пише News-fancy.com.

Як не варто називати хлопчика, щоб не накликати на нього неприємності і самотність?

Анатолій

Головне, через що не варто називати хлопчика Анатолієм – схильність людей з таким ім’ям до алкоголю.

Причому з них виходять не тихі побутові п’яниці, а некеровані агресивні асоціальні особистості.

У стані алкогольного сп’яніння Толі часто потрапляють в ситуації, які закінчуються арештом, в кращому випадку – за бійку.

До того ж Анатолії регулярно собі щось ламають – або в результаті бійок, або на рівному місці, піддавшись впливу свого невгамовного цікавості.

Роман

Романам життя ускладнює їхня мінливість і невміння зосередитися на якійсь одній справі. Вони весь час у пошуку – кращої роботи, ідеальної жінки, найвірніших друзів.

Відповідно, у чоловіків з таким ім’ям, як правило, не складається ні кар’єра, ні особисте життя, ні взаємини з оточуючими.

Люди швидко розуміють, що перед ними не той, на кого можна покластися, тому вважають за краще триматися від Романів подалі.

Так що Роми часто страждають від безгрошів’я, самотності і від невдоволення тим, що з ними відбувається.

Вадим

Вадими, як правило, з раннього дитинства завдають багато клопоту оточуючим.

Для того, щоб хлопчики, юнаки і чоловіки з таким ім’ям не вплутувалися в неприємності, їх потрібно постійно контролювати.

Але і це не завжди допомагає – вони легко уникають будь-якого контролю і весь час потрапляють в сумнівні ситуації.

До того ж у Вадимів занадто багато згубних пристрастей – вони схильні до алкоголізму, наркоманії та ігроманії, для них розваги та задоволення незмінно на першому місці.

Все це призводить або до тюремного ув’язнення, або до раннього відходу з життя, а в кращому випадку – до злиднів і безславного животіння.

Адам

Як неважко здогадатися, всі біди Адамів – від жінок. Чоловіки з таким ім’ям з раннього дитинства активно цікавляться жінками і чуттєвий бік існування ставлять на перше місце.

Причому особисте життя у них рідко складається настільки вдало, щоб задовольнити їх і направити енергію в інше русло.

Так що з кар’єрою і з фінансами у Адамів, як правило, все складно. До того ж часто у них взагалі немає друзів серед представників своєї статі – всіх чоловіків вони сприймають як суперників і приймають в штики. Це, в свою чергу, призводить до бійок і закінчується відповідними наслідками.

Юліан

На долю Юліану, як правило, випадає чимало життєвих випробувань, які торкаються усіх сфер їхнього  існування. Чоловіки з таким ім’ям часто намагаються досягти кар’єрних висот, але в певний момент все руйнується, і їм доводиться починати свій шлях заново. При цьому далеко не всі Юліани з цим справляються.

Вони схильні до захворювань нервової системи, тому будь-яка невдача може закінчитися не тільки депресією, але і суїцидом або спеціалізованою клінікою.

В особистому житті і в стосунках з родичами теж постійно виникають труднощі – від повного розриву з сім’єю до трагічних подій, які також залишають свій слід на психіці.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут