У понеділок, 19 серпня, віруючі українці відзначать православне свято – Яблучний Спас, або Преображення Господнє, а бджолярі святкують День пасічника. Про історію та традиції цього дня читайте далі. 

Яблучний Спас 2019: історія свята

За переказами, в один прекрасний день Ісус Христос з трьома своїми учнями піднявся на гору під назвою Фавор. Як тільки добрався він до самої вершини і безпосередньо зійшов на неї, він раптово змінився. В той момент неймовірною білизною засяяло його одяг, і обличчя його засяяло. І саме звідси з’явилося ще одне свято – Преображення Господнє. Він завжди нагадує віруючим про духовне очищення й удосконалення. Крім того, у світлого свята є і інша назва – Спас на горі.

Традиції свята

Традиційно, з настанням Яблучного Спаса закінчується літо і приходить пора осені. Варто відзначити, що після цього свята дійсно стає прохолодно.

У цей день прийнято святити в церкві яблука, а після обряду обов’язково слід віднести кілька штук на могили своїх родичів.

В храмі варто святити плоди та фрукти нового врожаю, мед, хлібні колоски. Такі колосся і насіння зберігають до наступної сівби. При цьому на Яблучний Спас готують пісні страви, в яких основним інгредієнтом є яблука.

Раніше, до свята відбувався “обряд засівання полів”: на прохання господарів священик кропив зорану землю святою водою. Цей обряд означав початок засіву.

День пасічника України

Спочатку ця дата встановлена Указом Президента України Леонідом Кучмою у 1997 році на підтримку ініціативи Міністерства агропромислового комплексу та Спілки пасічників України.

Варто відзначити, що в цей день традиційно проводяться святкові ярмарки, на яких можна спробувати всі види меду: від медової класики, гречаного меду до лавандового, вересового і інших. Власне, скільки медоносних видів рослин, стільки може бути сортів меду. Однак «мономед» у цій справі неможливий, тому сорти виділяють по основному компоненту. Найпопулярнішим залишається липовий мед, за ним йдуть акацієвий і луговий.

В той же час особливим святом-ярмарком вважаються заходи, які зазвичай проводяться два дні і в останні роки проходять досить широко й жваво. Так, у Київській та Львівській областях щорічно організовуються виставки-ярмарки бджільництва, виступи фольклорних і художніх колективів.

Крім того, у день святкування згадують двох перших видатних пасічників України — Петра Прокоповича (1775-1850), який сконструював перший розбірний вулик ще в 1814 році, і Миколи Вітвіцького (1764-1853), винахідника першого багатоповерхового колоколоподібного вулика.

Традиційно, у цей день, проводяться конференції, засідання круглих столів, фестивалі і паради пасічників, на яких презентують медову продукцію бджолярів і фірм України. При цьому проходить показ нової виданої літератури з бджільництва, безсумнівно, дегустація меду та іншої медової продукції.

Офіційно підтверджено, що кожна сьома тонна світового меду — українська. А на пасіках країни сьогодні «працює» близько п’яти мільйонів бджолиних сімей.

Цікаво, що мед буває навіть «кам’яний», правда це величезна рідкість. Його носять дикі бджоли, які замість сот використовують тріщини і щілини в скелях. Через особливий склад і режим зберігання мед швидко кристалізується і набуває вигляд схожий на камінь льодяника.

За інформацією znaj.ua.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

three × two =