У Свято-Миколаївському храмі в селі Пологах замироточила писана ікона Божої Матері. Ця подія співпала з восьмою річницею освячення храму.

Про цю подію повідомив на своїй сторінці у Фейсбук протоієрей цього храму Андрій Столярчук:

“Дорогі браття та сестри. Прихожани і ті хто знає, або колись чув про наш храм! Поспішаю поділитися з Вами радістю! Сьогодні 11 серпня, у Воскресний день та 8-му річницю освячення нашого Свято-Миколаївського храму, с.Пологи, Пологівського благочиння,Бердянської єпархії, Української Православної Церкви, яку очолює митрополит Київський та всієї України Онуфрій (Березовський) за святительстава архієпископа Бердянського та Приморського Єфрема (Ярінко), сталося чудо!

Коли я вийшов на шостому часі з вівтаря, для того щоб звершити кадіння храму, то побачив, що писана ікона Божої Матері, яка знаходиться в іконостасі храму, має два потоки, схожих на краплі від води. Після Божественної Літургії, ми зібралися з прихожанами і обдивилися образ повністю. Всі присутні побачили і засвідчили, що Образ ніби росою вкритий крапельками і має два потоки до ніг Пречистої. Не маючи заключення експертної комісії, не можу сказати на 100%, що ікона мироточить, але на 90%впевнений, що саме так і є! Пресвятая Богородице спаси нас!”.

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

1 × three =