У суботу, 10 серпня, у парку залізничників пологівці відзначали День профспілок  залізничників та транспортних будівельників України. Цю дату вже кілька років поспіль не відзначали, а цього року вирішили відновити стару добру традицію вітати всіх працівників пологівської залізниці у першу неділю серпня.  

Та нажаль, 4 серпня була не сприятлива погода, а от 10-го – було тепло, сяяло сонечко, і пологівці отримали змогу відволіктись від рутинних справ та просто відпочити.

Захід розпочався з перших фанфар святкового концерту. Ведучі розповіли цікаву історію становлення кожного пологівського підрозділу Укрзалізниці.

Свої привітання залізничникам висловили: міський голова Юрій Коноваленко, керівник Запорізької територіальної профспілкової організації придніпровської залізниці Олексій Семерунь, начальник станції Пологи Валентин Чистов та голова профспілки локомотивного депо Михайло Вяльцев.

Окрім привітань, вони вручили Грамоти, квіти та грошові премії працівникам, що зробили вагомий особистий внесок у розвиток підприємств.

Також відзначили і спортсменів-залізничників, які у цей же день боролись за першість у змаганнях з пляжного волейболу. ІІІ місце посіла команда вагонного депо, ІІ – команда стації Пологи. Почесне перше місце вибороли хлопці ПЧ -15.

Запальні танці та милозвучні пісні підготували для залізничників місцеві артисти і вихованці БК «Гірник».

Захід завершився святковим яскравим салютом та дискотекою.

Продовження статті читайте у новому випуску “Пологівських вістей”. 

 

1 коментар

 1. Сейчас, в стремительное время,
  В эпоху Гиперлупных скоростей,
  Ничуть не меньше стало бремя
  Надежных рельсовых путей.
  Твои магистрали овеяны славой,
  Не молкнет колёс Азовсталевских бег,
  Дженералэлектрическая наша держава
  По рельсам Хундаями летит в новый век! 😉

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

one × 3 =