Якщо вам здається, що ви не там працюєте, ось вам список найдивніших професій.

  1. МИСЛИВЕЦЬ ЗА МУРАХАМИ

Картинки по запросу мисливець за мурахами

Сьогодні дуже популярні мурашині ферми, створені в штучних умовах. Їх роблять для того, щоб в домашній обстановці спостерігати за життям мурах. Збирати особин серед диких мурах довіряють спеціально навченому ловцю. Він обов’язково повинен досконально знати особливості цих комах, вміти ловити їх дбайливо і безпечно.

2. ПРОДАВЕЦЬ МРІЙ

Похожее изображение

Мрієте стати на одну ніч великим актором? Керувати літаком? Познайомитися за 20 днів з 20 дівчатами з 20 різних країн? Одна з чиказьких компаній займається втіленням в життя будь-яких фантазій і бажань своїх клієнтів. Все що треба – це прийти до їхнього офісу, розповісти, про що ви мрієте і заплатити суму, яку назвуть фахівці. Однак пам’ятайте, що мінімальна вартість втілення мрії становить 150 тисяч доларів.

3. ВИЙМАЧ МОЗКУ

ТОП-25 незвичайних професій світу - фото 3

Неважко здогадатися, що місцем роботи людини, що володіє настільки специфічною професією, є бійня. Обов’язки полягають у наступному: з голови забитої тварини акуратно вийняти мозок, який після направляється до ресторанів.

4. СПРОСТЕРІГАЧ ЗА ФАРБОЮ

Похожее изображение

Ця робота здається однією з найбільш нудних у світі і можливо так воно і є. 34-річний доктор Томас Кервен, протягом свого робочого дня ретельно спостерігає за тим, як сохне фарба, стежить як змінюється її колір і текстура. Доктор повинен дати гарантію, що фарба є довговічною і не облупиться в найближчі терміни.

5. ПЕРЕГОРТАЧ ПІНГВІНІВ

Картинки по запросу тот кто переворачивает пингвинов

Ці люди працюють в Антарктиді і рятують бідних птахів, які задивляються на літаки і падають на спину. Адже за своєю природою пінгвіни не здатні самі підніматися.

6. ПРОФЕСІЙНА СОНЯ

Картинки по запросу профессиональная соня

Поспати на роботі – мрія кожного. А іноді за свій денний сон можна навіть отримати гроші. Йдеться про учасників наукових досліджень процесу сну. Інший спосіб заробити своїм сном є у нью-йоркському музеї сучасного мистецтва. Там є навіть штатні посади для жінок, які випивають снодійне і сплять як виставкові експонати.

7. ПРИБИРАЛЬНИК НА АТРАКЦІОНАХ

Картинки по запросу уборщик на аттракционах

Обов’язки 22-річного Риса Оуена, який працює в парку розваг – ліквідація того, що з себе в захопленні вивергають надмірно вразливі люди, що катаються на американських гірках. Хоча така робота у багатьох і викликає огиду, самому хлопцеві вона подобається. Перш за все – непогана зарплата, адже мало хто згоден виконувати такі обов’язки. Та й у вихідні або обід можна безкоштовно покататися на численних каруселях  та атракціонах парку.

8. ДЕГУСТАТОР СОБАЧОГО/КОТЯЧОГО КОРМУ

Картинки по запросу дегустатор животного корма

Напевно, ніхто і ніколи б не подумав, що корм для тварин пробує ще хтось, крім самих тварин. А звідки тоді взялося опис кормів, про який так красномовно говорять в рекламі? Вимоги до цієї професії прості: бути здатним з’їсти котячий або собачий корм, після цього прокоментувати його запах, смак і консистенцію, розповісти, наскільки він схожий на натуральні продукти.

9. ЛЮДИНА-ЛЯКАЛО

Картинки по запросу человек пугало

Мабуть, одна з найдивніших професій. Проте, молодий чоловік з висшою освітою, влаштувався саме на цю роботу. У його обов’язки входить відлякувати місцевих птахів за допомогою акордеона і дзвіночка, при цьому він повинен носити яскраво-помаранчеве пальто. За цю виставу йому платять 250 фунтів стерлінгів на тиждень.

10. ТРАМБУВАЛЬНИК В МЕТРО

ТОП-25 незвичайних професій світу - фото 11

У години пік в в метро Японії накопичується велика кількість людей, пасажиропотік істотно зростає, не всі бажаючі можуть поїхати. На допомогу людям які не зуміли втиснутися в переповнений вагон приходять трамбувальники. Це міцні чоловіки, чиє завдання швидко «утрамбувати» людей в вагон поїзда, і дати команду машиністу їхати. Найчастіше це студенти, які офіційно перебувають в штаті і пишаються своєю роботою.

11. ВИЗНАЧАЛЬНИК СТАТІ КУРЧАТ

ТОП-25 незвичайних професій світу - фото 12

Дуже затребувана спеціальність на багатьох західних птахофермах. В обов’язки фахівців даної спрямованості входить безпомилкове визначення статі курчат, по досягненню ними віку 1 день. Професії відводиться важливе місце в роботі всієї птахофабрики, оскільки від статі курчат залежать їх умови утримання і харчування.

12. НЮХАТЕЛЬ ЯЄЦЬ 

ТОП-25 незвичайних професій світу - фото 13

У деяких кондитерських є, так звані, «нюхателі яєць». Вони стежать за тим, щоб протухнуті курячі яйця не використовувалися для виробництва кондитерських виробів.

13. ТЕСТУВАЛЬНИК МАТРАЦІВ

ТОП-25 незвичайних професій світу - фото 14

Хто з нас в дитинстві не любив пострибати на ліжку? Правда тоді батьки нас за це лаяли, а ось цим людям платять за це гроші! Вони працюють на фабриці з виробництва матраців і стрибають по ним скільки завгодно.

14. ТУАЛЕТНИЙ ГІД

Картинки по запросу туалетный гид

На вулицях китайських міст тепер можна зустріти людей, які за плату в 4 центи готові підказати будь-якому охочому, де знаходиться найближчий громадський туалет. В їхніх трудових книжках так і записано: «Державний службовець – туалетний гід!».

15. ДОЯР ОТРУЙНИХ ЗМІЙ

Похожее изображение

Оскільки отрута змії використовують у виробництві багатьох медичних препаратів, професія доярів змії – сьогодні не рідкість. Але щоб отримати отруйну речовину з «повзучої», необхідно володіти певними знаннями. Професія вкрай небезпечна. Будь-якої хвилини дояр, зробивши щось не так, ризикує своїм життям. Однак стрес компенсується хорошим окладом.

16. ТОЙ, ХТО НАЗИВАЄ СУКНІ

Картинки по запросу странные модные платья

Людина цієї професії вигадує гучні назви для одягу нової колекції. «Краплі крові на Гарібальді», «Рисовий пудинг Джавахарлава», «Спокуса принца Богеми» і навіть «Хіппі-хлопець, візьми мене!» – Це його рук робота.

17. ПРОДАВЦІ СЛІЗ

Картинки по запросу продавец слез

В азіатських країнах люди звикли стримувати себе, тому похорон обслуговують спеціальні голосільниці. Ціни на послуги такого персоналу виглядають приблизно так: плач – 1 монета; плач з підвиванням – 3 монети; надривний плач з підвиванням і падінням на коліна – 7 монет; ридання з биттям себе в груди, розриванням одягу і катанням по землі – 20 монет. Перед початком роботи необхідно здати тест на знання традицій, уміння драматично ридати і моментально заспокоюватися.

18. ЗАПАХОЗНАВЕЦЬ

Картинки по запросу нюхатель подмышек

Вакансія запахознавця відкрита в деяких компаніях, що займаються виробництвом дезодорантів. Дивно, але відбір туди досить строгий: годиться ця робота тільки для некурящих жінок у віці, так як їх ніс розбирається в запахах найкраще. Жінки наносять дезодорант на пахви учасників експерименту і протягом дня стежать, як змінюється запах, тим самим готуючи продукцію провідних брендів до подальшого потрапляння на прилавки магазинів.

19. ТЕСТУВАЛЬНИК ВОДНИХ ГІРОК

ТОП-25 незвичайних професій світу - фото 20

Основний витратний матеріал на цій роботі – плавки. Вони протираються зі страшною швидкістю, адже тут головна робоча зброя – це сідниці. А сідниці Тома Лінча знають у всьому світі всюди, де є аквапарки. Своєю 5-ю точкою він протестував сотні гірок, записуючи при цьому свої почуття в спеціальні формуляри.

20. ПИСЬМЕННИК ПЕРЕДБАЧЕНЬ ДЛЯ ПЕЧИВА

Картинки по запросу печенья с предсказаниями

Популярні в усьому світі печеньки з прогнозами потребують регулярного і правильного складання цих самих прогнозів. Їх автор неодмінно повинен мати хорошу фантазію, адже пророцтва мають бути чіткими, цікавими, різноманітними і незвичайними. На перший погляд робота здається легкою, але спробуйте придумати хоча б сотню подібних прогнозів.

21. ПІРНАЛЬНИК ЗА М’ЯЧАМИ ДЛЯ ГОЛЬФУ

ТОП-25 незвичайних професій світу - фото 22

Зазвичай гольфом займаються важливі і заможні люди, які не стануть лізти в струмок або озеро за м’ячем. Для цього є спеціально підготовлені співробітники. Водолази за м’ячами для гольфу не тільки допомагають багатим криворучкам, але ще і підробляють продажем вживаних інструментів для цієї гри. Кожен піднятий з дна м’ячик оцінює в 6 центів, а річний дохід від продажу речей може становити до 100 тисяч доларів!

22. РОЗРІВНЮВАЧ ЗМОРШОК

ТОП-25 незвичайних професій світу - фото 23

Елітні магазини взуття, в яких вартість пари туфель досягає декількох тисяч доларів, наймають спеціальних людей. У них всього один обов’язок – розправляти взуття, яке міряли покупці – що б на ньому не з’являлися зморшки.

23. ЛЮДИНА, ЩО ВІДСТОЇТЬ ЗА ВАС ЧЕРГУ

Похожее изображение

Відверто порадіти можна за британців. У країні з’явилася контора, що пропонує послуги спеціально навченого «стояльника» у чергах. Послуги коштують не дешево – майже 40 баксів на годину. Якщо врахувати, що кожен англієць за своє життя стоїть у черзі більше року, то економія на обличчя!

24. СЛУХАЧІ ПАРМЕЗАНУ

Картинки по запросу слушатель пармезана

Ви знаєте, що таке абсолютний слух? В Італії, наприклад, – це вміння чітко виконати пісню «O sole mia» на сирі Пармезан. На фабриках, де його виробляють, працюють люди з музичною освітою. Вони стукають срібним молоточком по голівках сиру, щоб визначити, чи дозрів він. А дозріває він 3 роки, щодня видаючи нові ноти. Чим далі йдеш – тим дзвінкіше Пармезан.

25. СПАЛЮВАЧ ЕКСКРЕМЕНТІВ

Картинки по запросу круїзний лайнерКоли туристи, які перебувають на борту круїзних лайнерів, сходили в туалет, все їх випорожнення перемыщують в спеціальний величезний бак, а не скидають у воду, як багато хто міг би подумати. Але дуже довго возити по океану такий бак з екскрементами небезпечно, адже в ньому може завестись якась неприємна інфекція. Тому на суднах була введена спеціальна професія – людина, яка займається спалюванням всього вмісту в таких туалетних баках. Продукти людської життєдіяльності спалюються без залишку. Якщо все робити правильно і на справному обладнанні, то ніяких огидних запахів при спалюванні бути не повинно, але сам зміст такої роботи, звичайно, не дуже приємний.

За інформацією depo.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут