Вчора, 21 серпня, Кабінет Міністрів погодив запропоновану президентом Володимиром Зеленським кандидатуру на посаду голови Запорізької облдержадміністрацій. Ним може стати бізнесмен, власник Рівненського домобудівного комбінату Віталій Турінок.

Вчора Турінок, як кандидат на посаду голови області, опублікував свою електронну декларацію на сайті НАЗК.

Ймовірний губернатор Запорізької області одружений, у нього троє дітей: двоє синів і дочка.

Сімейна нерухомість знаходиться в Запоріжжі і зареєстрована на дружину Галину: квартира площею 71,79 квадратних метрів і приватний будинок площею 735,5 «квадратів». Крім цього, Галина Турінок орендує у місті земельну ділянку площею 2884 квадратних метрів.

Також дружина ймовірного губернатора декларує автомобіль Mazdа 6 2015 р.в., придбаний у 2018-му році за 807 тисяч гривень.

Сам Віталій декларує недешеві годинники: Vlysse Nardin за 658,5 тисяч гривень, Breitling за 80,7 тисяч і IWC за 31,3 тисяч.

Також Турінок володіє частками в трьох підприємствах: ТОВ «Вест-Пром» (33,334%, працює в Луцьку), ПП «Інтертрейд» (50%, працює в Луцьку), Рівненський домобудівний комбінат (67,2%, Рівне).

«Інтертрейд» в минулому році принесла йому 192,5 тисяч дивідендів, «Вест-Пром» – 106,9 тисяч.

Як основне місце роботи Турінок вказав Рівненський домобудівний комбінат. У минулому році там він заробив 184 тисяч грівен.Там же працює і його дружина – 128,3 тисяч за 2018 й рік.

Крім цього, кандидат на посаду губернатор і його дружина декларують великі суми  готівкових заощаджень: 201 тисяч доларів, 143 тисяч євро. На рахунку Віталія в банку – 55,8 тисяч гривень, 1096 доларів і 82 євро. Також зазначено, що Галина Турінок взяла в банку кредит на 210 тисяч гривень.

Судячи з фото на сторінці Віталія Туринка в соціальній мережі, він захоплюється туризмом і подорожами.

Призначення цієї людини поки не підтверджено офіційним указом президента Зеленського.

Нагадаємо, попереднього главу області Костянтина Бриля Володимир Зеленський звільнив 11 червня 2019 року. Тимчасово виконуючим обов’язки голови облдержадміністрації стала перший заступник Бриля Елла Слепян.

Джерело: Перший Запорізький

2 КОМЕНТАРІ

  1. Людям, вони, оці очільники:-району , області , держави , -вже не цікаві. У людей сьогодні погляд повз них-на Польщу, Чехію та де-інде , але не на Україну.
    На сьогодні , ні ОЕЗ , ні Дніпрокераміка , чи залізниця не являються привілейними підприємствами.

  2. Не скажіть, не скажіть! Українцям, що ще лишився, треба знати хто розпоряджатиметься бюджетом (100% податки, та збори) бо ще є чим крім бюджету керувати! Але земля, та надра цікавлять братній народ, який спільно з українцями бік о бік пережив Голодомор (хоча не признає його), та Холокост (українці визнали одні з перших), тому й призначаються керівники в основному з представників братнього народу… 😉

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

seven − three =