В останній час місто поступово оновлюється та стає комфортнішим для пологівців. Нещодавно клали бруківку біля ДШМ, а тепер дійшла черга до ремонту інших ділянок міста. 

По вулиці Магістральній дорогою до колегіуму №1 учні більше не будуть перечіпатись через ями, адже там розпочався капітальний ремонт тротуару.

Також розпочато роботу з облаштування території по вулиці Єдності біля магазину “Ластівка”. Після того як робітники покладуть бруківку, згодом там з’являться лавочки та освітлення.

Нагадаємо, що реконструкція відбувається за кошти міського бюджету, відповідно до програми «Благоустрій міста Пологи» на 2019 рік.

3 КОМЕНТАРІ

 1. Від Колегіуму №1 в бік пров. Тихого теж планують робити нове тротуарне покриття з бордюрами?
  Бо на цій ділянці тротуар у жахливому стані, а ще дана будівельна фірма почала в першу чергу демонтаж тротуару з боку пров. Тихого до Колегіуму №1, потім бросили, зроблені ями закидали, тепер цим тротуаром ще трудніше стало ходити. А там теж діти живуть.
  Чому будівельна фірма так поступила, переплутала напрямки?
  Висвітліть будлазка відповіді на ці питання.

 2. 99% домогосподарств прилеглих до нового тротуару будуть знаходитися нижче нього, а тому в першу зливу будуть підтоплені прилеглі будинки та території.
  Чи плануеться рибити водовідводи?
  Бо буде халепа, після першої, другої зливи та підтопу, мешканці прилеглих територій зруйнують новенький тротуар та будуть праві, бо я впевнений, що ніхто не робив обстеження даної території, а тому люди як завжди залишаться сам на сам зі своїм нещастям.
  Висвітліть будлазка відповіді на питання, чи планують рибити водовідводи щоб запобігти підтоплення прилеглих територій?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут