24 серпня вся Україна святкуватиме День Незалежності. Не зважаючи на відмову від параду діючим Гарантом, Рух Ветеранів України прийняв рішення провести Марш Захисників України. 

Марш відбудеться на Майдані Незалежності. Підтримати акцію запрошують українців представники Руху Ветеранів з усіх куточків країни.

Хто має змогу та бажання поїхати до Києва, та долучитись до заходу, подавайте заяви до 18 серпня за телефоном: 095 133-32-06 (буде їхати автобус).
В кого не має такої можливості, можете долучитись до Маршу Захисників у Пологах. Про свою участь бажано повідомити до 2 серпня за телефоном: 066 736-00-66.

За іфнормацією сайту 24tv.ua Марш захисників – це народний марш. Його проводять ветеранські спілки, волонтери та сім`ї загиблих українських військових. Участь у Марші Захисників підтвердили понад 7 тисяч ветеранів з усієї України.

За словами організатора параду ветеранів, на ньому не буде жодного з президентів, будь-яких представників влади чи партійних прапорів.

Збір людей триватиме з 8:00 до 9:00 у парку імені Тараса Шевченка. Колона рушить рівно в 9:00 і о 10:20 прибуде до Майдану Незалежності, де почне рівномірно займати його площу для проведення фінальної частини заходу. О 12:00 відбудеться завершення офіційної частини маршу.

Згодом частина людей піде на Михайлівську площу до “Стіни Пам’яті”, де відбудеться молебень за полеглими в бою та концерт.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут