«Зі сходом сонця, 10 серпня, на Пологівщині відкрився сезон полювання на пернату дичину, – повідомив журналістам газети «Пологівські вісті» директор ДП «Пологівське лісомисливське господарство» Володимир Носик.

З ранку минулої суботи дозволено полювати на: качок, лиску, норця великого, на голубів (крім голубів синяка), перепілку і не тільки. Заборонено полювання на пернатих, що значаться у Червоній книзі, та мисливських тварин. Офіційно днями полювання вважаються субота, неділя. З мисливськими собаками, які мають відповідний паспорт на полювання, можна виходити ще й в середу».

При собі мисливці обов’язково повинні мати документи: посвідчення, сезонну контрольну картку, дозвіл на добування мисливських тварин (відстрільна картка), відповідний дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю, за необхідності – паспорт на собак мисливських порід. Документи мисливець зобов’язаний мати під час здійснення полювання, а також транспортування або перенесення добичі.

Важливо пам’ятати, що полювати заборонено ближче ніж за 200 метрів до будівель населеного пункту, а при наближенні до населеного пункту, місця відпочинку, збору мисливців тощо на відстані до 200 метрів мисливець зобов’язаний розрядити рушницю. Відпочиваючи на природі у літній період, не варто забувати і про дотримання правил пожежної безпеки. Сезон полювання на пернатих триватиме до листопада 2019 року.

∗ на фото Миколи Дрюченка мисливець Петро Іванович Корнієнко зі своїм чотирилапим помічником.

Катерина Шапка.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

seven + nine =