За сім місяців платники податків Запорізької області направили до пенсійного та соціальних фондів 4 мільярди 731,6 мільйона гривень.

Як повідомив керівник запорізької податкової Валерій Манько, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження єдиного соціального внеску зросли на 749 мільйонів гривень.

Липневий внесок запорізьких роботодавців до бюджетів усіх рівнів склав 685 мільйонів гривень, що на сто мільйонів більше, ніж у минулому році, повідомляє прес-служба обласної податкової.

Керівник фіскальної служби регіону підкреслив, що кожен місяць запорожці забезпечують на соціальні витрати, в середньому, 676 мільйонів, що перевищує середньомісячний показник семи місяців 2018 на 107 мільйонів гривень.

Найбільші суми ЄСВ у січні-липні цього року направили платники обласного центру – понад 2,5 мільйона гривень. Від підприємств з Енергодара надійшло 563 мільйони, Мелітополя і Мелітопольського району – 425 мільйона, Бердянськ та Бердянського району – 283 мільйони, Вільнянського району – 95 мільйона, Василівського – 93,6 мільйона, Токмак і Токмацького району – 89 мільйонів, Пологівського та Запорізького районів – по 80 мільйонів гривень відповідно, Оріхівського району – 68,6 мільйона, Гуляйпільського району – 54 мільйони тощо.

За інформацією 1news.zp.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

1 × five =