Пологівські вісті Місто Пологівчанка знялася у 9 сезоні «МастерШеф»

Пологівчанка знялася у 9 сезоні «МастерШеф»

0
5246

Молода красуня і блогерка з Поліг Елеонора Зубенко давно мріяла потрапити в реаліті-шоу «МастерШеф». Але ж мріяти – то одне, а діяти – зовсім інше. Зважилася, заповнила анкету, і щастя їй посміхнулося – наша Еля стала учасницею шоу. Сьогодні о 19.00 на телеканалі «СТБ» вийде перший випуск програми.

Дівчина так звернулася до своїх підписників в Інстаграмі:

«Привіт всім! Новим і старим!

Мене звуть Еля і я звичайна дівчина з маленького містечка в Запорізькій області.

Якось у квітні 2019 року закінчила перегляд улюбленого «МастерШеф» я сіла і замріялася: як би я хотіла стати членом родини «МастерШеф»! Але! Я ж новачок в кулінарії! Який «МастерШеф»? Що я буду там робити? Кому я там взагалі потрібна? Я ж аматор з великої літери «А»!

Я й досі не знаю, як переступила через всі ці питання в своїй голові і все-таки заповнила анкету на сайті «СТБ»! Заповнила і відправила!

Минуло 3 дні, і мені зателефонували й запросили в Київ на останній кастинг в цьому сезоні. Я вскочила в останній вагон!

Через 4 дні я вже була в Києві, в офісі каналу «СТБ». Була вже з готовою стравою, пристойно одягнулася і нафарбувалася. «Буду сама собою, – подумала я, – така, яка є!»

На кастингу була майже останньою. Інтерв’ю проходило довше, ніж у інших, і журналістка часто сміялася. «Хороший знак», – подумала я. І все, мене відправили додому «Ми вам зателефонуємо…»

І що? Мені зателефонували: «Вітаємо, ви потрапили в 100 кращих кулінарів-аматорів України!» Я… З десятків тисяч вибрали мене.

Що було далі? Дивіться вже цієї п’ятниці о 19.00 на «СТБ».

Мені потрібна ваша підтримка!»

Наша Еля – авантюристка? Ні! Просто яскрава і смілива дівчина, до того ж дуже весела.

Тож вмикайте телевізори ввечері і вболівайте за землячку. А в наступному випуску газети читайте, що учасниця шоу розповіла журналістам про «МастерШеф».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

two + 2 =