Пологівські вісті Район Нехай проблеми та незгоди не роблять вам в житті погоди, Або як...

Нехай проблеми та незгоди не роблять вам в житті погоди, Або як пологівці пережили недільну зливу

1
1100

Минулої неділі в області пройшли зливові дощі. Епіцентр прийшовся на Запоріжжя, де випало 100 мм опадів. На диво, двомісячна порція дощів перепала й нашому району, які не тільки переситили грунт вологою, а й завдали клопоту багатьом пологівцям.

Дивіться під ноги, на землі можуть

лежати обірвані дроти

Аварійну ситуацію, що створила недільна негода, пологівські ремівці розшивали і в понеділок. На усуненні пошкоджень працювали всі чотири бригади підприємства. Перший сигнал про знеструмлення в диспетчерську службу надійшов з мікрорайону Поліг-5 ще о 6-ій ранку. Ремонтні роботи вели під дощем і подачу електроенергії змогли відновити  лише після обіду, о 15.00. Сигнали про відсутність світла, обірвані лінії електропередач, про вихід з ладу трансформаторів надходили також з Червоного, Циганського висілків та майже з усіх населених пунктів району до пізнього вечора.

Бригади ще й зараз продовжують ліквідовувати наслідки стихії в місті та селах району. Здебільшого це пошкодження та обриви ліній електропередач, які сталися через дерева. Тому люди мають бути обережними, щоб не наступити на лежачі на землі дроти. Але, сподіваюся, що найближчим часом наслідки стихії усунемо. У нас є для цього все необхідне, – запевнив журналіста «Пологівських вістей» тимчасово виконуючий обов’язки головного інженера Пологівського РЕМу Анатолій БОГОВИН.

Послуги рятувальників не знадобилися

Незважаючи на те, що весь район втопав у величезній кількості опадів, і потоки некерованої води хлинули вулицями й провулками у двори пологогівців, на телефон районної служби головного управління ДСНС не надійшло жодного дзвінка з проханням про допомогу.

– Хоч це був вихідний, проте всі караули, техніка і необхідні засоби були напоготові, щоб працювати в посиленому режимі: відкачувати і відводити воду, рубати гілки, визволяти з-під завалених дерев, але робити цього не довелося. На телефон служби не надійшло жодного телефонного дзвінка,  – розповів головний інспектор Пологівської РС ГУ ДСНС Віталій ФОМЕНКО.

А ось ці кадри до редакції “Пологівських вістей” надіслали наші читачі   –  мешканка провулку Залізничничного, 12, де після останньої негоди у багатоповерхівці так протекла стеля, що дощова вода дотекла до  першого поверху.

А ця яма по провулку Станційному (навпроти магазинів “Садиба” та “Калина”), яку в неділю наповнило дощовою водою, перетворилася в небезпечну пастку для пішоходів.

 

 

 

1 коментар

  1. Главное – смешно.
    Но это не точно… Виявилось, що народ не обурився, не розгнівався, а навпаки – страшенно зрадів і озираючись і сяючи від щастя, вигукнув: “Нехай проблеми та незгоди не роблять вам в житті погоди” “На телефон служби не надійшло жодного телефонного дзвінка…”А ця яма по провулку Станційному (навпроти магазинів “Садиба” та “Калина”), яку в неділю наповнило дощовою водою, перетворилася в небезпечну пастку для пішоходів”…Ташовигаварите…бесслофф…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

seven + twenty =