Міська рада готується до святкування Дня міста. Цього року його відзначать у суботу, 14 вересня. 

Організатори планують трішки змінити формат святкування. Вирішили відмовитися від урочистої ходи і нагороджень. Хочуть, щоб люди просто прийшли у центр міста, відпочили, розважилися, насолодилися святковим концертом.

Родзинкою свята має стати сюрприз від найменшеньких пологівців – вихованців дитячих садочків. Вони готують барабанний флешмоб, який, без сумніву, буде цікаво побачити. Як нам стало відомо, за кошти спонсорів для цього вже придбані 100 барабанів.

Також, як повідомили у міській раді, на сцені виступатимуть місцеві артисти.

Запросили на свято і зіркового гостя. До Поліг приїде заслужений артист України, автор і композитор, продюсер Андрій Князь.

Андрій об’їздив з сольними концертами та в рамках гастрольних турів майже всю Україну: від заходу до сходу, від півночі до півдня. Співав і за кордоном: у Польщі, Чехії, Словаччині, Туреччині, Італії, Іспанії, Росії, Канаді та США.

У репертуарі Андрія Князя – понад 100 пісень: власного авторства, українських народних, легендарних авторів: В. Івасюка, І. Білозіра, М. Мозгового, Ю. Рибчинського, В. Крищенка. Співпрацює з сучасними відомими авторами: Р. Квінтою, Ніколо Петрашем, В. Куровським, Ю. Рай, А. Сторожем, Е.К.А. та ін.

Детальну програму свята міська рада надасть пізніше. Слідкуймо разом за анонсами.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

17 + 1 =