Учора, 11 серпня, на центральній площі міста пройшов гучний молодіжний «двіж». Як ми й анонсували, рівно о 17.00 молодь Поліг з’їхалася на машинах, мотоциклах і велосипедах, щоб послухати гучну музику.

Тільки от трохи не зрозуміло, що це було: своєрідний батл, у кого гучніше динаміки в машині, чи просто зібралися послухати музику, яка лунала на весь центр (мешканцям будинків, що знаходяться поруч не позаздриш)?
Щоправда, це продовжувалося недовго, десь хвилин 30-40: пограли, познімали відео, пофотографувалися та поїхали на Бублик, щоб не заважати городянам відпочивати недільного вечора.
Зловили себе на думці, що місцевій молоді реально нічим зайнятися. От хлопці та дівчата самі собі й влаштовують такі збори. Познайомляться, поспілкуються та послухають музику. Радісно, що не побачили жодної пляшки пива, всі були у класному настрої, кожен себе почував комфортно серед ровесників та однодумців.

А як ви думаєте, можливо нашій молоді нікуди себе подіти і потрібно частіше влаштовувати різні молодіжні заходи, звичайно, щоб вони не заважали старшому поколінню пологівців?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

four + 6 =