Ламати – не будувати: вантажівки знищують басанські дороги

1
722

Басанцям вже уривається терпець. Через ремонт траси Запоріжжя-Маріуполь вулицями села щодня курсують десятки великовагових автівок. Тепер, крім розбитої дороги, що веде до села, з’явились ями на дорогах в центрі Басані.

Автошлях вкритий ямами. Місцями асфальт повністю продавлений. Все це — результат проїзду селом великих вантажівок. Місцеві жителі в один голос скаржаться: дорога зникає на очах. Тріщить по швах не тільки траса, а й будинки селян. Крім зерновозів, що прямують селом в об’їзд до бердянського порту, сільською дорогою постійно рухаються вантажівки, що перевозять будівельні матеріали для ремонту автомагістралі Запоріжжя-Маріуполь.
А ще донедавна Басань могло похвалитися не поганою дорогою, що проходить центром села і з’єднує з сусідньою Семенівкою. Найбільше обурює місцевих наявність альтернативного об’їзду. Рухаючись іншою дорогою, вантажівки не в’їжджали б у село взагалі, а мали б прямий виїзд до траси Запоріжжя-Маріуполь. Втім, об’їзна ділянка також потребує ремонту.

Проблемне питання порушувала місцева влада, пропонуючи засипати  ями на об’їзній дорозі щебенем з місцевого кар’єру і пустити цим автошляхом ваговики. Посприяти цьому місцеві не можуть, бо дорога не у підпорядкуванні органів місцевого самоврядування.

Людям уривається терпець. І, якщо потік вантажівок селом не припиниться у найближчий час, місцеві готові перекривати дорогу, щоб захистити свої домівки.

tv5.zp.ua

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут