Залежність буває простою, але іноді бажання диктують людині вчинки, ігноруючи розум. Кожен знак Зодіаку бореться зі своєю залежністю по-різному, а от яке саме слабке місце вимагає уваги, читайте далі.

Овен — авантюризм і адреналінКартинки по запросу авантюра та адреналін

Для Овнів трагедія, якщо дні схожі один на інший. Вони в постійному русі, пошуку вражень і себе, тому намагаються спробувати все в цьому житті. Це стає проблемою, коли Овна «заносить», і він йде на ризик.

Телець — їжаКартинки по запросу любитель їжі

Для більшості Тельців смачна їжа, як наркотик, заради якого вони здатні на багато що. Відсутність цукерок і тістечка для Тельця і вимушена дієта стануть причиною стресу та нервових зривів.

Близнюки — спілкуванняКартинки по запросу спілкування

Близнюки не можуть довго перебувати в замкнутому просторі, а якщо їм доводиться вимушено обмежувати себе в діалозі з реальними людьми, то вони поринуть у віртуальне спілкування.

Рак — психологічна залежністьКартинки по запросу психологічна залежність від сім'ї

Раки сильно прив’язуються до батьків, коханому чоловікові, дітям і повністю розчиняються у відносинах, забуваючи про реальність. Вони схильні до самопожертви, а розлуки з улюбленими призводять до важких депресій.

Лев — шопоголізм

Картинки по запросу шопоголізм

Лев вміє заробляти гроші, а витрачає їх з особливим задоволенням. Він купує тільки якісні речі, але не завжди правильно оцінює свої фінанси.

Діва — самовдосконаленняКартинки по запросу самовдосконалення

Дівам важливо, щоб всі сфери їх життя були близькі до ідеалу: найкраща сім’я, робота, дім. Вони докладають величезні зусилля і багато працюють, щоб досягти свого ідеального світу. Невдачі призводять до розчарувань і депресії.

Терези — любовна залежністьКартинки по запросу любовная зависимость

Для Терезів важливо, щоб поруч була близька і розуміюча людина, яку вони могли б обожнювати і любити. Пошуки другої половинки рідко довгі, при цьому Терези віддані до нерозсудливості.

Скорпіон — лудоманіяКартинки по запросу азартная зависимость

Лудоманія — це залежність від азартних ігор, стан, коли втрачається розуміння цінності грошей і хочеться заробити їх легким шляхом. Скорпіони — тонкі психологи і удачливі гравці, але нікому ще не вдавалося обіграти казино.

Стрілець — жага подорожейКартинки по запросу путешественник

Стрільця не зупинить відсутність грошей і немовля на руках, якщо він стихійно зібрався в подорож автостопом в іншу країну.

Козеріг — трудоголізмКартинки по запросу трудоголік

Козеріг не може сидіти склавши руки і не працювати: в студентські роки він шукає підробіток, а на пенсії поринає у творчість, дивуючи родичів і сусідів своїм талантом. Надмірний трудоголізм примушує нехтувати здоров’ям, що може призвести до непоправних наслідків.

Водолій — потреба в сильних емоціяхПохожее изображение

Водолію недостатньо звичайного життя, тому він шукає враження та новий досвід у відеоіграх, книгах, серіалах. Чим успішніше Водолій, тим менше він захоплений віртуальним світом і більше занурений у самореалізацію.

Риби — мрійливість

Картинки по запросу мечтатель

Риби надто ідеалізують світ навколо, що не дивно, адже Доля до них прихильна: вони легко виходять зі складних ситуацій, але іноді мрійливість заважає діяти.

Є більш серйозні залежності від алкоголю, наркотиків, але неможливо розпізнати потенційного алкоголіка тільки по його знаку Зодіаку.

За інформацією ukr.media.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

nine + 19 =