У Пологівському районі, як і в країні, спостерігається зниження рівня безробіття. За 7 місяців цього року комплекс різноманітних послуг та матеріального забезпечення отримали майже 2 тис. безробітних, які перебували на обліку в Пологівському центрі зайнятості, що на 9,1 % менше минулорічного показника.

Кількість працевлаштованих за сприяння центру зайнятості становить 1047 осіб. При цьому, 359 з них були працевлаштовані оперативно до надання статусу безробітного. З початку року 12 осіб працевлаштовані на нові робочі місця, за які здійснюється компенсація єдиного внеску роботодавцям, 4 особи започаткували власну справу за рахунок отримання одноразової допомоги по безробіттю, 85 безробітних проходили професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації.

    Незважаючи на позитивну тенденцію, ситуація на ринку праці досить складна. Серед основних проблем є професійно-кваліфікаційний дисбаланс між попитом та пропозицією робочої сили.

Директор Запорізької обласної служби зайнятості Ірина Дуднік зазначає: «Для врівноваження ситуації на ринку праці служба зайнятості змінюється та постійно запроваджує у своїй діяльності нові форми роботи. Із початку січня 2019 року в усіх центрах зайнятості служби розпочали свою роботу кар’єрні радники. Їх головне завдання – індивідуальний підхід до кожного клієнта в плануванні кар’єри. Для найбільш ефективного пошуку працівників для потреб роботодавців використовується метод рекрутингу. Найближчим часом заплановано впровадження інституту роботодавця. Служба зайнятості впевнено перетворюється в сучасні сервісні майданчики з надання широкого спектру послуг».

1 коментар

  1. Парадокс, але – чого вона буде збільшуватися, коли кількість робочих місць скорочується, число замозайнятих зменшується, бо більшість працездатних виїхали за кордон, а ринок праці в Європі від цього не зменшується як в Україні! Нам же зменшення чисельності безробітних подать як чергову перемогу, чи досягнення якихось кар’єрних радників! До того ж і населення України невпинно вимирає…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

20 + 9 =