Нарешті в області таки почули пологівців і воскресенців, які  не один раз зверталися з проханням відремонтувати автомобільні мости, що вже давно в аварійному стані. 

В Запорізькій ОДА повідомляють: “Враховуючи неодноразові звернення Пологівської міської ради, проведено процедуру закупівлі послуг на аварійний ремонт мосту в м. Пологи. Договір на суму 1 350 тис. грн. на стадії укладання.

Проводяться роботи з визначення обсягу та переліку послуг на виконання аварійних робіт мостової споруди поблизу с. Воскресенка Пологівського району. Мостова споруда тривалий час перебуває в аварійному стані та потребує термінового ремонту”.

Нагадаємо, про аварійні мости ми не раз писали. Місцеві мешканці теж закликали владу їх відремонтувати. Будемо сподіватися, що цього разу засипанням ям не обмежаться, а зроблять якісний ремонт, щоб не було ситуації, подібної з мостом по дорозі в Гуляйполе.

Читайте також: Невже треба чекати, доки автомобільний міст у Пологах повністю зруйнується? (ВІДЕО) 

Дороги Воскресенки: «Вже не просто ямка, а конкретна яміща»

 

4 КОМЕНТАРІ

  1. Не правдива інформація про міст на Аврорі напроти поштового відділення №7! Фото зроблене ще до чергового ямкового ремонту асфальтового покриття на мості 5 травня! А черговий ямковий ремонт на тому мосту був шостий за декілька років, і робили його в кінці травня 2019 року! Сьогодні ситуація майже така як на фото, але знову немає ні знаку попереджувального, ні х..! Уявляєте як українців тримають за лохів, та скільки коштів вже вкинуто у ту яму, яку замість ремонту мосту тупо заліпляють фанерою, а зверху кладуть асфальт?! А може й вигідна така технологія бо щось осідає в кишенях… Цікаво яким буде сьомий ремонт? Таким самим як раніше і при новій зеленій владі? Адже обіцяне зверху “позеленіння” на сірих що роками сидять у місцевій владі ще ніяк не відчувається… )))

  2. …ага…тот самый случай когда мат-это слово,которым можно быстро и доходчиво пояснить основы бытия…а сейчас и церковь многие посещают в свободное от грехов время…и о счастье=это когда у тебя среди друзей есть медик,мент,юрист и киллер…и мы не хейтеры а реалисты…

  3. Тут дійсно підходе приказка: “застав дурня Богу молитися – він лоб поб’є…”! Це ж яким треба бути “без сьомої клепки в голові”, щоб наліпити таких дорожніх знаків на аврорському мості! Днями виставили знак “Обмеження максимальної швидкості руху – 70 км/год.”, коли в населеному пункті з 2019 року швидкість руху транспортних засобів і так обмежена 50 км/год.! Далі поставили спільно знаки “Перевага перед зустрічним рухом”, та “Знак — звуження дороги з правого боку” – що само по собі абсурдно, адже по напрямку руху злощасна яма знаходиться якраз з лівого боку! А саме дієве попередження про небезпеку найпростіше – якась добра душа запхала у яму гілку! Тож треба думати що позеленіння нашим керівникам вже не допоможе – діагноз підтверджений! )))

  4. …и все казалось бы образованные люди…но следует заметить,что образование-это то,что делает из неграмотных людей…некомпетентных…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут